0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Filtreeri postitusi

Kā e-cigaretes lietošana uzlabo dzīves kvalitāti?

E-cigarete ir atradusi ceļu līdz lietotājiem, vairums smēķētāju šo ierīci ir vismaz pamēģinājuši, tomēr nav to sev vēl iegādājušies. Vēl pirms dažiem gadiem smēķēšanas atkarīgie bija spiesti padoties vienmēr pavadošajam tabakas smārdam un daudzajām veselības problēmām, kuras neizbēgami seko smēķēšanai. Toreiz reti kurš zināja par e-cigaretes lietošanu un vairākums cilvēku uz veipotājiem skatījās kā uz smieklīgiem citplanētiešiem, kas kūpina pildspalvu.

Šodien labi smaržojoša e-cigarete nevienam vairs nav nekāds jaunums. Turpmākā stāstā par dzīves uzlabošanas iespējām, kas paveras, ja smēķēšana tiek aizvietota ar veipošanu.

Tie, kas palikuši uzticīgi tradicionālajam smēķēšanas veidam, apgalvo, ka „pīppauzes” dod iespēju nomainīt vidi un izkustināt kājas, turklāt šādi starpbrīži dodot iespēju apkopot domas vai pat nodoties kādai „smēķēšanas kaktu” vērtai diskusijai. Bet e-cigaretes lietotājiem taču ir lielāka vietas izvēle. Viņi tieši tāpat var doties uz savu smēķēšanas zonu, lai izstaipītu kājas, lai socializētos vai tieši pretēji tam – lai atpūstos. Atšķirība ir tajā, ka atgriežoties no pārtraukuma, no viņa elpas un nāsīm neizdalās nepatīkami aromāti un rokas neož pēc izsmēķiem. Un arī dabīgo miesas aromātu e-cigaretes lietotāju veipošana neietekmē. Piebilst varētu vēl un vēl, bet, ja par mērķi uzņem pašsajūtas un ārējā izskata uzlabošanu, tad tas jau ir pietiekami.

E-cigaretes lietotājam, kā zināms, dzīves spara ir daudz vairāk nekā tradicionālo cigarešu smēķētājam, kura plaušas mudž no darvas un tvana gāzes. Ja e-cigaretes lietotājs nolēmis uzsākt sportiskas nodarbes, tad viņš fizisko slodzi var izturēt un rezultāts ir ievērojami labāks nekā parastajam smēķētājam. Proti, smēķētāja muskuļos nenonāk pietiekams daudzums skābekļa, jo plaušās esošā darva un tvana gāze apgrūtina skābekļa iekļūšanu asinīs, savukārt no turienes tas pietiekamā daudzumā nenonāk līdz muskuļiem. Līdz ar to, ja treniņa programmu veic e-cigaretes lietotājs, tad viņš daudz ātrāk sasniegs vēlamo fizisko formu, tādējādi izjūtot arī prieku par sava ķermeņa tonusu un pašpārliecinātību.

Nav nekāds noslēpums, ka viena no izplatītākajām ar smēķēšanu saistītajām problēmām ir zobu pigmentācija, kas savukārt ir kariesa cēlonis. E-cigarešu lietotājiem šajā ziņā ir būtiska priekšrocība – no ūdens tvaika uz zobiem neveidojas dzeltenīgais aplikums. Tādējādi e-cigarešu lietotāji ir pašpārliecinātāki, un viņu sejās daudz biežāk vērojams smaids. Bet smaids ir lipīgs un dzīvei kopumā piešķir skaistas krāsas.

Ņemot vērā, ka veipošana no ekonomiskā viedokļa kopsummā ir lētāka nekā arvien sadārdzinošo tradicionālo cigarešu smēķēšana, tad arī naudas e-cigarešu lietotājiem atliek vairāk. Ir aprēķināts, ka e-cigaretes lietotāji uz tradicionālās smēķēšanas rēķina gadā ietaupa summu, kas līdzvērtīga vienai vidējai mēnešalgai. Bet to taču var ieguldīt treniņos, veselības uzlabošanas pasākumos, ceļošanai, pašizglītošanās nolūkiem vai vienkārši jauna apģērba iegādei. E-cigarešu lietotajiem ir daudz vairāk iespēju sava ķermeņa un gara attīstīšanai.

Ja ceļš uz dzīves kvalitātes uzlabošanu ir uzsākts, tad pamazām pieaug arī pašpaļāvība. E-cigarešu lietotāji ir pārliecinātāki par sevi jau no pirmajām dienām, kad tabaku saturošajām cigaretēm pateikuši „nē” – viņus vairs neierobežo sliktais statuss, ko sevī ietver smēķēšana un zināmā mērā sabiedrības acīs viņi kļūst par labākiem cilvēkiem. Pašpārliecinātība pieaug ar katru dienu, jo kurš gan nejustos lieliski tādā ķermenī, kas labi smaržo un ir labā formā. Gandarījuma sajūta piesaista prieku, piedzīvojumus, pieredzi, iespējas jeb kopumā sakot – saturīgu dzīvi.

×