0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

E-sigaret ja puhtaimad e-vedelikud kindlast kohast. Valik populaarsematest e-sigarettidest:

E-sigaretid on taskuskantav kõrgtehnoloogia

E-sigaretid on teinud viimastel aastatel tohutu arengu, mis kindlustab peale kasutamisturvalisuse ka hea kasutajakogemuse. Tavaline e-sigaret koosneb kolmest osast:

 • Aku – Annab voolu aurustis kasutusel olevale küttekehale. E-sigareti akut on võimalik laadida nagu nutiseadet ja võimaldab e-sigaretti igal pool ja igal hetkel kasutada. Akusid on olemas sisseehitatud elemendiga ning vahetatava elemendiga. Viimase plussiks on see, et kasutajal on võimalus osta rohkem elemente ning neid jooksvalt vahetada, tagades muretu päeva. See aga eeldab lisakulutust, sest elementide eraldi laadimiseks on vajalik elementide laadija. 
 • Aurusti – Koosneb mahutist, huulikust ja spiraalist. Mahutisse käib e-vedelik ehk vedelik, mis on mõeldud e-sigarettidele. Spiraali otsa keeratakse küttekeha.
  Erinevate maitsetega e-vedelikud on müügil meie e-poes.
 • Küttekeha – E-sigareti aku kuumutab küttekeha, mis ei oma kahjulikku põlemisprotsessi, erinevalt tavasigaretist. Küttekeha koosneb orgaanilise puuvillaga ümbritsetud traadist. Paagis olev e-vedelik imbub küttekeha orgaanilise puuvilla sisse ning aku abiga kuumutab traat niisket puuvilla, mille tulemusel tekib aur.
E-vedelikud ja e-sigaretid

 

 

NB! Küttekeha on kuluosa. Et tagada meeldiv ning 95% vähemkahjulikum kasutajakogemus kui tavasigaretil, tuleb küttekeha regulaarselt vahetada. Kui te seda ei tee, läheb küttekeha kärssama ning tekib ebameeldiv maitse ning veipimine ei ole enam ohutu.

Soovitame vahetada küttekeha peale 20ml e-vedeliku ära kasutamist.

Kuigi e-sigaret ja tavaline suitsusigar on ajalooliselt seotud, on nende omaduste poolest tegemist täiesti erinevate nähtustega. Uuringud näitavad, et e-sigaret seadmena on maandanud suitsetamisega seonduvaid riske.

Viimaseid uudiseid, uuringuid ja kommentaare võid uurida meie uudiste sektsioonist.

 

Eelista kvaliteeti

Enamlevinud küsimused e-sigarettide kohta

 

Kõrged standardid

Nicorexi toodete valik ja klienditeenindus vastab kõrgeimatele standarditele.

 • Omame esimestena enda valdkonnas ISO-standardit.
 • Pakume igakülgset ja kogemustel põhinevat infot.
 • Pakume ainult parimaid ja sertifitseerituid tooteid.
 • Kõik tooted läbivad range kontrolli.
 • Meie töötajad ei ole vaid müüjad, vaid ka nõustajad ja toetajad.
 • Nicorex ja SKYsmoke e-vedelikud on testitud ning registreeritud EU andmebaasis ja kontrollitavad Eesti Terviseameti poolt.
 • Nicorex ja SKYsmoke e-vedelikega võid olla kindel, et saad kõige kvaliteetsemad ja puhtaimatest koostisosadest valmistatud e-vedelikke.

Kas e-sigaret on ohutu?

E-sigaret on tavasigaretist 95% ohutum. Ainuke ühine komponent on nikotiin. Tavasigaretil on aga üle 4000 erineva kahjuliku aine. E-sigaret on kõige tõhusam suitsetamisest loobumise abivahend, mis on ainuüksi Eestis aidanud kümnetel tuhandetel inimestel tubakaküüsist vabaneda.

Kas e-sigaret on lennukis lubatud?

E-sigaretiga saab turvaväravatest läbi ning kasutamine on lubatud vaid ettenähtud kohtades. Lennukis e-sigareti kasutamine on keelatud. Enne reisile minekut soovitame kindlasti konkreetse lennufirma klienditeenindusest uurida täpsemalt. E-vedelikele kehtivad samad reeglid nagu teistele vedelikele. Käsipagasis peavad nad olema läbipaistvas kotis ning ühe pudeli mahtuvus ei tohi ületada 100ml.

Kust saab e-sigareti omale soetada?

Nicorex Baltic OÜ-l on üle Eesti 21 esinduskauplust, kus töötavad professionaalsed ja teadlikud konsultandid, kes aitavad ja nõustavad teid oma esimesel sammul tavatubakast loobumisel. Samuti on võimalik tellida tooteid e-poodidest: www.nicorex.eu <> www.e-sigaret.ee <> www.skysmoke.eu

Kuidas reguleerib seadus e-sigarette ja e-vedelikke?

Kõik e-sigareti komplektid, aurustid ning e-vedelikud peavad olema testitud ning registreeritud Euroopa andmebaasis, mille üle peab järelvalvet Eestis Terviseamet. E-vedelikud ei tohi sisaldada üle 20mg nikotiini ning nikotiiniga e-vedeliku pudeli suurus ei tohi ületada 10ml. Samuti peab olema e-vedeliku pakendil nikotiinisisalduse kohta vastav hoiatus. E-sigareti komplektide ning aurustite paagid ei tohi olla suuremad kui 2ml. Samuti on e-vedelikud maksustatud aktsiisiga. 10ml kohta rakendub 2 € aktsiisi. Enne e-vedeliku ostmist veendu, et kõik nõuded on täidetud ja aktsiisimärk on peal - nii saad olla kindel, et tegu on legaalse tootega.


Miks kasutatakse e-sigaretti?

E-sigaretid on efektiivne alternatiiv suitsetamisele, mille riskid on tavasigaretist 95% ulatuses väiksemad. 

Kasutamiskogemus jaguneb kolmeks:

 1. Suitsetamisest loobumiseks – nii uuringud kui kasutajakogemus on näidanud, et tegemist on alternatiiviga, mis töötab.
 2. Suitsetamisharjumuse vähendamiseks – päevane pakk suitsu võib asenduda mõnekordse veipimisega päevas.
 3. Rekreatiivseks tegevuseks – veipimisest on saanud olme- ja populaarkultuurinähtus. Üle maailma on palju entusiaste, kes osalevad aurutrikkide võistlustel või nikerdavad ilusaid ja huvitavaid akude ümbriseid.

E-sigareti kasutamise põhjused ja eelised on erinevad, küll aga kokkuvõtvalt on need järgnevad:

 1. Aurustab põletamise asemel, mille pärast puuduvad paljud suitsetamisega seonduvad mürgised protsessid.
 2. Omab vähem riske – ainuke tavasigaretiga jagatud aine on nikotiin, mis on kõigis suitsus sisalduvatest ainetest ohutum.
 3. Tekitab ainult lõhna – põlemisprotsessi puudumisega ei teki haisu, e-vedeliku lõhn kaob kiirelt ega jää hõljuma või püsivalt millegi külge.
 4. Sigareti kasutamisest soodsam – isegi sama regulaarse kasutamisega on e-vedeliku juurde soetamine vähem kulukam.
×