0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Ülevaatlikud tootevideod parimatest e-sigarettidest

 

 

Tere tulemast Nicorex´i vlog´i!

Siit leiad sa viimased videod toodetest, e-sigareti maailmas toimuvas ja palju muud veipijaid puudutavat!

- kuidas e-sigarettidega ümber käia? - kuidas e-sigarette hooldada? - millist e-sigaretti valida? - räägime e-vedelikest jpm! -

Aitab suitsetamisest! Nicorex Menthol ja Tobacco e-sigaretid.

Allikas: YouTube 2020.09.11

Tubakamaitseline ja Mentooli maitseline ühekordne e-sigaret kõigile suitsetamisest loobujatele!

Vead, apsud ja blooperid!

Allikas: YouTube 2020.20.01

Salvestamine ei lähe alati plaanipäraselt :) Selles videos on mõned klipid, kus ma ei saanud päris hästi hakkama öelduga, kuid vähemalt sai nalja

E-sigaretid ja meedia - vaatame lähemalt.

Allikas: YouTube 2019.11.15

Siin videos vaatame kahte artiklit/uudist, mis hiljuti avaldati. Kas kõik on nii nagu me arvame? Või on miskit kõige selle all peidus?

AIRSCREAM AirsPops e-sigareti ülevaade.

Allikas: YouTube 2019.11.13

AIRSCREAM AirsPops e-sigaretikomplekt on lihtne, tõhus, toimiv!

Mis on e-vedelikul ja e-vedelikul vahet?

Allikas: YouTube 2019.05.22

E-sigareti kasutamisel on väga tähtis teema e-vedeliku kvaliteet. Selleks, et veipimine oleks võimalikult ohutu, tuleb kasutada kvaliteetset ja kontrollitud e-vedelikku.

OBS Cube e-sigareti modi ülevaade.

Allikas: YouTube 2019.05.09

OBS Cube seadmel on hiilgav ja kõrgtehnoloogiline välimus ja omab mahukat sisseehitatud 3000mAh akut. Enneolematu disaini juurde kuulub ka 0,96 tolline ekraan ning ülikiire 1,5A laadimine!

Aspire Tigon e-sigareti aurusti ülevaade.

Allikas: YouTube 2019.05.03

Aspire Tigon e-sigareti aurusti on järjekordne tabamus sihtmärki Aspire poolt. Aspire Tigon e-sigareti aurustil on ülimugav täitmise süsteem ning küttekeha vahetusega ei lähe enam tilkagi e-vedelikku kaduma, sest e-vedeliku võtu avad sulguvad automaatselt, kui küttekeha välja võtta.

Paljud ei tea seda - 10 fakti e-sigareti kohta

Allikas: YouTube 2019.04.24

 

Mida mõjutab e-vedeliku koostis?

Allikas: YouTube 2019.04.16

E-vedelik koosneb peamiselt propüleenglükoolist (PG), taimsest glütseriinist (VG) ning lõhna- ja maitseainetest.

Kuidas valida e-sigaretti ja e-vedelikku?

Allikas: YouTube 2019.04.10

Üks peamine põhjus, miks mõndadel inimestel ei õnnestu tavatubakast loobumine e-sigareti abil, on vale e-sigareti ja e-vedeliku valik. Selleks, et tavatubaka mahajätmine oleks efektiivne, peaks e-sigareti kasutamise kogemus sarnanema tavatubakale.

E-vedeliku nikotiinikangused

Allikas: YouTube 2019.04.03

Suurema nikotiinisisaldusega e-vedelik ei ole ohtlikum. Vastupidi – kangema e-vedelikuga tõmbad vähem ning e-vedeliku kulu on palju väiksem. Vaata meie videot, kus räägime teemast pikemalt.

Miks läheb küttekeha kõrbema?

Allikas: YouTube 2019.03.27

Kas Sul on ka nii juhtunud? Miks läheb küttekeha kõrbema? Kui tihti tuleks küttekeha vahetada? Nendele küsimustele saad vastuse sellest videost!

E-SIGARET LURISEB? SELLE VASTU ON LIHTNE NIPP!

Allikas: YouTube 2019.03.13

E-sigareti lurisemine on üks peamisi muresid paljudel kasutajatel. Õnneks on selle jaoks olemas lihtne nipp!

Puhta stiiliga ja elegantne Vaporesso Luxe!

Allikas: YouTube 2019.01.31

Vaporesso LUXE aku kombineerib elegantse disaini ning elajaliku võimsuse! Seadmel on suur 2 tolline ekraan ning vibratsiooniga puutetundlikud nupud. Nagu ka teistel Vaporesso akudel, on ka LUXE akul ülikiire OMNI 4.0 kiibistik.

Väike ja mugav SMOK OSUB aku!

Allikas: YouTube 2019.01.24

SMOK OSUB on soliidse disainiga väike ja käepärane aku. Seadmel on mugav suur päästiknupp, mis käib magnetiga ära ning mis peidab enda all Mikro USB pesa.

Kompaktne ja lihtne SMOK Stick M17!

Allikas: YouTube 2018.12.20

SMOK Stick M17 on e-sigaret, mille 1300mAh mahutavusega aku ning Stick M17 kütteelemendid tagavad väga hea veipimiskogemuse. Hoolimata sellest, et võrreldes mitmete teiste “pulga” tüüpi e-sigarettidega on Stick M17 peenem, on sellel hea aku kestvus ning erinevad kaitsefunktsioonid.

SUUST KOPSU AURUSTID: PARIMAD SUITSETAMISEST LOOBUMISEKS!

Allikas: YouTube 2018.12.13

Selles videos on 4 suust kopsu ehk MTL aurustit. Selliseid e-sigareti aurusteid iseloomustavad järgmised omadused: mõõdult väikesed, ökonoomsed ehk madala e-vedeliku kuluga ning imiteerivad kõige paremini tavasigaretti.

Stiilne ja mugav Vaporesso Armour Pro aku!

Allikas: YouTube 2018.12.06

Vaporesso Armour Pro on lihtsa ja stiilse disainiga seade, mis töötab ühel 21700, 20700 või 18650 (adapteriga) tüüpi akuelemendil. Seadme allosas on kolm funktsiooninuppu ning 0.96“ ekraan on ehitatud päästiknupu sisse. Seade on varustatud täpse ja ülikiire Omni Board 4.0 kiibistikuga ning töötab väljundvõimsusel 5-100W.

JUSTFOG Q16 - Parim e-sigaret algajatele!

Allikas: YouTube 2018.11.29

Justfog Q16 on stardikomplekt, mis koosneb 1.9m mahutavusega Q16 aurustajast ning J-Easy 9 akust, mille võimsuseks on 900mAh. Tänu küttekehade kõrgele takistusele kestab aku vähemalt päeva isegi suurema koormusega.

Joyetech Espion Silk + Joyetech CUBIS 2 ülevaade.

Allikas: YouTube 2018.11.21

Joyetech ESPION silk e-sigareti aku on erilise disainiga, kerge ja käepärane seade, mis töötab sisseehitatud 2800mAh akul maksimaalse väljundiga 80W. Seadet katab nahasõbralik ja pehme kummi sarnane materjal, mis on allergiaohutu, väga käepärane ning kaitseb seadet põrutuste eest. Disain muudab seadme tõesti käepäraseks, peos mugavalt hoitavaks.

Nicorex: Aramax Power e-sigareti ülevaade.

Allikas: YouTube 2018.09.25

Aramax Poweri e-sigaretiga ei pea sa muretsema aku tühjenemise pärast. Täis laetud ülimahuka 5000mAh akuga saad veipida vähemalt 25ml e-vedelikku. Aramax Power e-sigareti küttekehad on spetsiaalselt optimeeritud aurustile, et tuua ülimõnus ja tugev e-vedeliku maitse esile. Stabiliseeritud pinge tagab, et iga tõmme on alati ühtlane.

Nicorex: Elites e-sigareti ülevaade.

Allikas: YouTube 2018.08.06

Väike ja ülikerge Elites e-sigaret sobib ideaalselt kõigile teiseks tagavara e-sigaretiks!

Nicorex: Folomov A2 e-sigareti akuelementide laadija ülevaade.

Allikas: YouTube 2018.04.20

Tutvustame teile Folomov A2 akuelementide laadijat. Sobib e-sigareti akuelementide laadimiseks. Toetab kõiki enimlevinuid akuelemente.

Nicorex: Suurim e-sigaretimüüja hävitas 135 000 euro väärtuses kaupa!

Allikas: YouTube 2017.05.19

Seoses Euroopa tubakadirektiivi jõustumisega pidi Eesti suurim e-sigaretimüüja Nicorex Baltic OÜ hävitama 19 000 pudelit e-sigareti täitevedelikke, mille pakendid ei vastanud nõuetele.
 

 

Nicorex: Parim küttekeha Joyetechi seadmele? 0.25ohm, 0.5ohm, 0.6ohm ja 1.5ohmi LVC Clapton võrdlus!

Allikas: YouTube 2017.03.22

Videos tutvustame Joyetechi küttekehasid. Räägime milline küttekeha kellele ja millele sobib, millised on optimaalsed võimsuse vahemikud, toome välja küttekeha plussid ning miinused!

 

 

Nicorex: Aspire Nautilus X aurusti, parim igapäevaseks veipimiseks!

Allikas: YouTube 2017.03.14

Videos tutvustame Aspire Nautilus X aurustit! Nautilus X on ehe näide Aspire aurustite tehnoloogilisest arengust. Spetsiaalselt loodud tagamaks tipptasemel veipimiskogemuse, sealjuures maksimaalselt tugeva maitsega. Aurusti tuleb koos U-Tech küttekeha tehnoloogiga ning täiesti uue õhuvoolu süsteemiga. See aurusti on mikro aurustite tulevik.


 

 

Nicorex: Aspire Rover Kit e-sigareti komplekti tutvustus!

Allikas: YouTube 2017.03.09

Antud videos käsitleme Aspire Rover Kit e-sigareti omadusi. Juhatame selle e-sigareti sisse, seejärel vaatame järgi mis lisad tulevad selle komplektiga kaasa ning räägime tehnilistest võimalustest ja lõpetuseks proovime järele!


 

Nicorex: Aspire NX75 e-sigareti aku tutvustus

Allikas: YouTube 2017.03.09

Antud videos käsitleme Aspire NX75 e-sigareti aku omadusi. Juhatame selle e-sigareti aku sisse, seejärel vaatame järgi mis lisad tulevad selle akuga kaasa ning räägime tehnilistest võimalustest ja lõpetuseks proovime järele!

 

 

Nicorex: Uuest tubakadirektiivist, formaldehüüdist ja keelatud e-vedelikest!

Allikas: YouTube 2017.01.19

Antud videos räägime lähemalt uuest tubakadirektiivist, uuendustest ja muudatustest, mida toob aasta 2017. Samuti formaldehüüdist, ehk kui ebakvaliteetseid e-vedelike on võimalik turult leida ja millised e-vedelikke enam müüa ei tohi. Ning lõpetuseks shokeeriv pilt sellest, mis juhtub aurustiga kui seda õigel ajal ei vahetata!
 

 

 

Nicorex: Parim e-sigaret alustajale? Aspire PockeX, eLeaf iCare ja Joyetech eGo AIO võrdlus!

Allikas: YouTube 2016.11.21

Videos tutvustame uusi e-sigarette eLeafilt, Aspirelt ja Joyetechilt. Võrdleme neid e-sigarette omavahel, toome välja erinevate seadmete plussid ning teeme selgeks milline e-sigaret kellele sobib!

 

 

Nicorex: Silikoonümbris e-sigareti aku elemendile! | Kuidas kaitsa aku elementi lühise eest?

Allikas: YouTube 2016.11.18

Aku silikoonist turvahoidik 18650 elemendile! Miks on see lisavarustus oluline ja miks on vaja seda kindlasti kasutada!

 

 

 

 

 

Nicorex: Parim e-sigaret alustajale? Aspire PockeX, eLeaf iCare ja Joyetech eGo AIO võrdlus!

Allikas: YouTube 2016.11.21

Videos tutvustame uusi e-sigarette eLeafilt, Aspirelt ja Joyetechilt. Võrdleme neid e-sigarette omavahel, toome välja erinevate seadmete plussid ning teeme selgeks milline e-sigaret kellele sobib!

 

Nicorex: Silikoonümbris e-sigareti aku elemendile! | Kuidas kaitsa aku elementi lühise eest?

Allikas: YouTube 2016.11.18

Silikoonist ümbris sobib kõikidele 18650 elementidele ning on tungivalt soovitatav, et kõik lahtised elemendid oleksid ümbrisega kaetud. Olenemata kas sa hoiustad neid taskus või kotis, kasuta silikoonümbrist!

 

Nicorex: e-sigaret Joyetech eGo AIO Box tutvustus!

Allikas: YouTube 2016.08.24

Joyetech eGo AIO Box 2100 mAh. eGo AIO Box e-sigareti puhul on tegemist "kõik-ühes" disainiga koos moodsa mitmevärvilise viimistlusega ning vahetatavate "skin"-dega.

 

Nicorex: e-sigaret Joyetech eGo AIO ülevaade, parim Starter Kit alustajale

Allikas: YouTube 2016.06.16

Antud videos tutvustame Teile uut, innovaatilist ja revolutsioonilist e-sigareti Nicorexi tootevalikus: Joyetech eGo AIO 1500 mAh. AIO sobib nii alustajale kui ka edasijõudnud veipijale!

×