0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE X
Cool Mint

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Jäädes truuks Ace magusale joonele ja suurepärasele maitsele, pakub Ace X Cool Mint tõhustatud intensiivsust, mis annab sujuvale nikotiini vabastamisele suurema intensiivsuse. Seda sarja eelistab kogenud tarbija, kes otsib intensiivset, energiat andvat aistingut, mis käiks kaasas tema aktiivse elustiiliga.

 

Mahedalt tasakaalustatud ja värskendav piparmündimaitse

Piparmündi, mentooli ja ergutava jaheduse magus ja mahe tasakaal saavutab täiustatud vabanemisprofiili, mis tagab tugevama ja pikemaajalisema nikotiinilaksu. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE X Cool Mint karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus kogenud kasutajale

ACE X Cool Mint sobib kogenud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju

ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni

Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×