0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE
Cool Mint

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

ACE'ile on iseloomulik magus jõud, mis laseb igal maitsel täie intensiivsuse säilitada, samas ajal tagab sujuv nikotiini vabanemine tagab meeldiva ja kauakestva tunde. Ideaalne tarbijale, kes naudib parimat maitset ja eelistab järk-järgulist, kuid ühtlast nikotiinikogemust.

Värskendav piparmündimaitse

Magus tasakaal piparmündist, mentoolist ja ergutavast jahedusest tagab tugevama ja pikaajalisema nikotiinilöögi. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Cool Mint karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata teie asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus tavakasutajale

ACE Cool mint on keskmise tugevusega ja sobib ideaalselt nii uutele kui ka kogenud kasutajale, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist. Kogu nikotiinisisaldus 12 mg/g.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju

ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni

Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×