0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
Ace X Guarana
Chili Boost

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega
Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Jäädes truuks Ace magusale joonele ja suurepärasele maitsele, pakub Ace X Guarana Chili Boost tõhustatud intensiivsust, mis annab sujuvale nikotiini vabastamisele suurema intensiivsuse. Seda sarja eelistab kogenud tarbija, kes otsib intensiivset, energiat andvat aistingut, mis käiks kaasas tema aktiivse elustiiliga.

Vürtsikas ja ergutav energiajoogi maitse
Guaraana eristuv maitse, mis on tuntud populaarsetest energiajookidest, on oskuslikult segatud tšillipipraga, et luua kuum, ergutav maitse ja tugev nikotiinilöök. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE X Guarana Chili Boost karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus kogenud kasutajale
ACE X Guarana Chili Boost sobib kogenud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 20 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju 
ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.


 

Sobib komplekti

×
×