0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Joyetech eGo AIO E-cigarete

Jauna, inovatīva un revolucionāra e-cigarete Joyetech eGo AIO. eGo AIO e-cigarete ir "viss vienā" cigarete ar jaunu dizainu un modernu daudzkrāsainu apdari. Šī ir pret noplūdēm droša e-cigarete ar gaisa plūsmas regulāciju, uzpildāma augšējā daļā, tai ir 2ml šķidruma tvertne, bērnu atslēga, "5 klikšķu" pogas sistēma, 7 dažādi apgaismojuma toņi – un tas viss ir pieejams vienā stilīgā un kompaktā produktā. AIO iemutim ir jauna spirālveida sistēma, kas nodrošina drošāku ērtāku veipošanu. Sildelementā tiek izmantota inovatīva pret koroziju izturīga apsildes drāts SS316 no nerūsējošā tērauda materiāla.
Nicorex ir Joyetech oficiālais izplatītājs. Iegādājoties Joyetech produktu no Nicorex, varat būt droši, ka šis ir oriģinālais produkts un tam ir spēkā arī garantija.

Dekorēšana
Buy extra:
Cena 39.00
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Piegādes laiks Igaunijā 1-3 darba dienu laikā Bezmaksas piegāde uz Latviju no 40 € 14 dienu atgriešanās politiku Droša e-veikals

Komplekts ietver:
1*akumulators eGo AIO
2*sildelementi BF SS316-0.6ohm
1*iemutis eGo AIO
1*USB kabelis
1*lietošanas instrukcija un garantijas karte

Produkta parametri:
Diametrs: 19mm
Garums: 118.05mm
Akumulatora kapacitāte:1500mAh
Šķidruma ietilpība: 2.0ml
Apdares: Melna&Balta, Sarkana&Balta, Melnsa&Pelēka, Melna, Sudrabkrāsas

Šķidruma piepildīšana:
Joyetech eGo AIO e-cigaretei pirmajai pasaulē šķidrumam tiek izmantota bērnu atslēga. Lai piepildītu iztvaicētāju ar šķidrumu, nospiediet e-cigaretes gredzenu un, pagriežot to pretēji pulksteņrādītāja virzienam, atveriet iztvaicētāja vāciņu. Tad ielejiet šķidrumu tieši tvertnē.
UZMANĪBU:
1. Lūdzu, nepiepildiet tvertni virs atļautās MAX atzīmes, kas atrodas uz iztvaicētāja korpusa.
2. Iepiliniet 5 pilītes šķidruma tieši sildelementā, lai novērstu sākotnējo iespējamo iztvaicētāja izdegšanu.
Ieslēgšana un izslēgšana:
Nospiediet ātri 5 reizes pēc kārtas, apgaismojums mirgo 5 reizes, kas norāda par eGo AIO lietošanas gatavību. Tādā pašā veidā ar 5 secīgām pogas nospiešanām eGo AIO var izslēgt.
Dūma ievilkšana: Nospiediet pogu un ieelpojiet.
Lādēšana: Lai uzlādētu eGo AIO, savienojiet produktu ar USB kabeli un pievienojiet kabeli datoram vai sienas adapteram, pogas indikatorlampiņa izslēdzas, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts.

Sildelementa nomaiņa:
Nospiediet e-cigaretes augšējo gredzenu un, pagriežot to pretēji pulksteņrādītāja virzienam, atveriet iztvaicētāja vāciņu. Sildelements atrodas pie iekšējās caurules. Vienkārši atskrūvējiet to un apmainiet ar jaunu. (UZMANĪBU: nemazgājiet sildelementus ar ūdeni, tīrīšana ir atļauta tikai ar tīru, sausu drāniņu).

Apgaismojuma izslēgšana vai toņa apmaiņa:
Izslēgtā stāvoklī nospiediet pogu un turiet to nospiestu, lai izslēgtu apgaismojumu vai nomainītu apgaismojuma toni (pieejamie toņi: sarkans, dzeltens, zaļš, zils, indigo, balts vai lillā)

Akumulatora uzlādes līmenis:
60-100% - indikatorlampiņa deg vienmērīgi, 30-59% mirgo lēnām, 10-29% mirgo ar vidēju ātrumu, 0-9% mirgo ātri.

Gaisa plūsmas regulēšana:
Gaisa plūsmu var regulēt, pagriežot iztvaicētāju aiz augšējā gredzena pulksteņrādītāja kustības virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam.

Garantija:
Iesniedzot garantijas karti, produktam ir spēkā 3 gadu garantija TIKAI kopā ar kārbu un uz tās esošo sērijas numuru. 

Lasīt vairāk biežāk uzdotos jautājumus – atbildes par e-cigaretēm > > >

* Visu akumulatoru dzīves ilgums ir 300 lādēšanas reizes. Tas nozīmē, ka, pat lādējot tikai 5 minūtes, akumulators zaudē vienu lādēšanas reizi. Lai lādēšanas reizes būtu pilnīgas, ieteicams akumulatoru izmantot, līdz tas ir tukšs, un tikai tad veikt atkārtotu uzlādi. Vienmēr iesakām izmantot divus akumulatorus, lai lietošanas ērtums būtu pilnvērtīgāks: kamēr viens lādējas, tikmēr otru akumulatoru var izmantot.

* 1500 mAh akumulatora lādēšanas aptuvenais ilgums ir 3 stundas!

×