0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Eleaf iStick Pico 75W akumulators (bez elementiem)

Eleaf iStick Pico 75W akumulators ir radīts sadarbībā ar JayBo Disign, kura mērķis bija radīt inovatīvu, estētiski skaistu un ērtu Box Mod. Kā nosaukums izsaka, „Pico“ ir mazs, ērts un ar izcilu dizainu. “Pico” modelī tiek izmantots maināms 18650 akumulatora elements, kurš ir uzstādīts augšpusē (Elements nav iekļauts komplektā, tiek pārdots atsevišķi. Elementu varat iegādāties šeit>>). Akumulators ir pietiekami jaudīgs, lai nodrošinātu maksimāli 75W un piedāvātu iespēju izvēlēties dažādus režīmus. “Pico” kvalitatīvā temperatūras kontrole ir spējīga darboties ar Ni200, Titāna un SS (nerūsējošā tērauda) sildelementiem, nodrošinot iespēju TCR vērtības iestatīt tieši no ierīces. Uz OLED displeja tiek parādīta visa Jums veipošanai nepieciešamā informācija: jauda, temperatūra, pretestība un akumulatora dati. Neskatoties uz savu „pūkas savu“, “Pico” ir ērti turams, pateicoties tieši savam apaļajam dizainam, kā arī acis priecē apakšējā un augšējā malā esošā nerūsējošā tērauda apdare. Visas šīs īpašības padara “Pico” par vienu jaudīgu un funkcionālu produktu.

 

Dekorēšana
Buy extra:
Cena 52.00
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Piegādes laiks Igaunijā 1-3 darba dienu laikā Bezmaksas piegāde uz Latviju no 40 € 14 dienu atgriešanās politiku Droša e-veikals

iStick Pico specifikācijas:
- Izmēri: 70.5mm x 45mm x 23mm
- Nepieciešams (1) 18650 akumulatora elements (Elements nav iekļauts komplektā, tiek pārdots atsevišķi. Elementu varat iegādāties šeit>>)
- Režīmi: VW, Bypass, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS, TCR-M1, TCR-M2, TCR-M3 - W izeja: 1W - 75W
- Temperatūras diapazons: 200°F - 600°F / 100°C - 315°C
- Pretestības diapazons:
o 0.1Ω - 3.5Ω (VW & Bypass Modes)
o 0.05Ω - 1.5Ω (TC-Ni, Ti, SS & TCR-M1, M2, M3 Modes)
- Micro USB Ports
- Programmatūras atjaunošana (Micro USB Ports)
- Lādēšana (Micro USB)
- OLED displejs
- Standarta 510 vītne

Komplektā:
1 x iStick Pico Mod
1 x Micro USB Cable

Lasīt vairāk biežāk uzdotos jautājumus – atbildes par e-cigarešu akumulatoriem > > >

* Visu akumulatoru dzīves ilgums ir 300 lādēšanas reizes. Tas nozīmē, ka, pat lādējot tikai 5 minūtes, akumulators zaudē vienu lādēšanas reizi. Lai lādēšanas reizes būtu pilnīgas, ieteicams akumulatoru izmantot, līdz tas ir tukšs, un tikai tad veikt atkārtotu uzlādi. Vienmēr iesakām izmantot divus akumulatorus, lai lietošanas ērtums būtu pilnvērtīgāks: kamēr viens lādējas, tikmēr otru akumulatoru var izmantot.

×