0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

E-sigareti müük nõuab eeskujulikku klienditeenindust

Lähtume oma müügipoliitikas eesmärgist pakkuda parimat klienditeenindust.

E-sigareti müük on valdkond,mida ümbritsevad mitmed väärarusaamad ja sellele ei aitaks kaasa müügistrateegia, mis keskendub ainult kasumile.

Millist suhtlust kliendiga me otsime? Mida me peale kauba veel pakume? Sõnastasime põhimõtted ja standardid, mis meie müügitegevusest igapäevaselt läbi käivad. 

Ka internet nõuab täit klienditeenindust

E-sigareti müük ja valik

E-pood on e-pood, millist klienditeenindust sealt ikka oodata, peale tellimuse mugava esitamise? Veebilehele saabub aga igasuguse vajaduste ja soovidega inimesi, mitte ainult ostjaid. Tooteid pakkuva veebilehe pädevuses peaks olema ka kliente igakülgselt oma valdkonna piires aidata.

E-sigarettide kohta levib igasugust infot ning toodete pakkuja veebileht peaks jääma kohaks, kuhu klient saaks pöörduda usaldusväärse informatsiooni jaoks. Et usaldatavuses kindel olla, tasub olla tähelepanelik, et kas esitatud väited põhinevad teaduslikelt uurimustel. Õnneks on teema ühiskonnas jätkuvalt kuum ja sellest tulenevalt ka uuringute rohkus. Ka müügiesindajate ning teiste klientide isiklikud kogemused kaubaga seoses võivad kellelegi kasulikud olla.

Igasuguste seadmetega võib tekkida probleeme ja küsimusi. Nendega aitab garantii pakkumine ja kättesaadav online klienditugi. Põhjalike juhendite, päevakohaste uudiste ja arvamuste jagamine on samuti muutumas standardiks klienditeeninduses, mida me ise e-sigarettide valdkonnas oleme juurutanud. Siinkohal on ka oluline pakkuda seadmete hooldamiseks asjalikku nõu ja vajadusel tehnilise olukorra hindamist. 

Mis roll on esinduskauplusel?

Paljud eestlased peavad täiuslikuks kogemuseks poes seda, kui saab täpselt selle, mida ta soovib, ilma et müüja millegi muuga tülitaks. Kuid poes täpselt õige asja teadmine pole positsioon, milles on kõik kliendid. Samuti võib ka kogenumal kliendil tekkida küsimusi eelistuste osas või mõne probleemi korral. 

Nicorexi tooteid esinduskaupluses pakkuv klienditeenindaja on spetsialist. See tähendab, et olgu küsimus mehaanika, sobiva maitse leidmise või e-sigarettidega seonduva päevapoliitika kohta, klient võib talle loota. Hea klienditeenindaja teab ka rääkida teiste klientide kogemustest teatavate toodetega või saab enda arvamust soovi korral sekka öelda. 

E-vedelike ja e-sigareti müük on professionaalne ärivaldkond nagu mõni muu seadmeid või rekreatsioonitarbeid pakkuv ala. Seega, tuleb lähtuda standarditest, mis tagavad kliendi rahulolu online ja offline

E-sigareti müük peaks lähtuma kliendi vajadustest

Kokkuvõtvalt, Nicorexi eesmärk on, et e-sigareti müük oleks valdkond, mis seostuks usaldusväärsuse ja hea klienditoega. Selle nimel pakume klientidele järgnevat:

  • Kiiret ja mugavat tellimisvõimalust nii Eestis kui välismaal.
  • Spetsialistide abi nii e-klienditeeninduses kui ka esinduskaupluses
  • Pädevat infot ja kasutajakogemusel põhinevat arvamust

Tutvu meie valikuga ja võta julgelt ühendust, kui küsimusi tekib!

Loe lisaks: „Kuidas leida endale sobiv e-sigareti pood?”

×