Hooldus ja defekteerimine

 

Kuidas e-sigaretti õigesti hooldada?

Ostsid omale uhke e-sigareti, kuid kas sa ka hoolitsed selle eest nii nagu peaks? Juhul, kui sa ei tea päris täpselt mida me selle all silmas peame, siis toome lühikese ülevaate, et kuidas tagada endale parim veipimise kogemus.

Alates uue e-sigareti soetamisest, juhul kui teete seda esinduskaupluses, käige konsultandiga läbi konkreetse toote kõik eripärad. Konsultant informeerib Teid meeleldi toote eripäradest ja annab Teile juhendid toote parimaks kasutamiseks. Veebist ostes on vajadusel võimalik seda klienditeeninduse kaudu teha.

Esmalt üks tähtsamaid osasid e-sigaretil on aku. Enamus liitium akude kasulik eluiga lõppeb peale 300ndat laadimiskorda. See ei tähenda, et sa peaksid aku ära viskama, vaid aku ei talleta enam piisavalt ning vajab tihendamat laadimist. Et tagada aku võimalikult pikk kasulik eluiga, tõmba alati aku tühjaks ning lae 100% täis. Samuti ei tohiks tarbida e-sigaretti laadimise ajal, sest vastasel juhul aku pinge kõigub ning see ei mõju aku „tervisele“ kõige paremini.

Aku „tervist“ mõjutab ka aurustis olev küttekeha. Sest oma normaal töötunnid läbi elanud küttekeha hakab aina rohkem akut tarbima. Küttekeha korrapärane vahetamine tagab ka akul pikema eluea. Küttekehasid soovitame vahetada peale igat 20-30ml vedelikku läbi tarbimist. Niisiis tagab see aku „tervise“ ning annab parima maitse ja piisava tossu koguse. Kui küttekeha annab mingi põhjusel kärsa maitset või tekib mingi muu spetsiifiline maitse, tuleb küttekeha koheselt uue vastu vahetada. Vastasel juhul võrduks see nagu mustaks kõrbenud pannkookide söömisega.

Loomulikult on tänapäeval palju erinevaid e-sigarette ja aurusteid, kuid kui jälgite eelpool toodud punkte, olete juba teel maksimaalse veipimise kasutamise kogemuse poole.

E-sigareti seisukorra defekteerimine!

Pakume e-sigarettide tehnilise seisukorra hindamise (defekteerimise) teenust TASUTA! Kui sa vähegi tunned, et e-sigaret ei tööta nii nagu vaja või ei tule tossu või on mingi muu põhjus, mis häirib, siis tule julgesti lähimasse Veiplandi jaekauplusesse, kus konsultant leiab parima lahenduse.
Kui ostsid oma e-sigareti Nicorex´i veebipoest on sul samamoodi oma murega õigus minna Veiplandi jaekauplusesse.

Lähima esinduskaupluse leiad siit