0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Vahva video seletab ära, miks e-sigareti aur kõrvalseisjatele ohutu on

’’Public Health England’’ avaldas hiljuti vahva video, milles selgitatakse ära, miks e-sigareti aur kõrvalseisjatele ohtu ei kujuta ning miks passiivne suitsetamine tervisele ohtlik on.

Videos võib näha, kuidas hiir ning papagoi arutavad passiivse suitsetamise ning e-sigareti auru sissehingamise üle. Nimelt oli nende perenaine hiljuti suitsetamise maha jätnud ning hakanud e-sigaretti kasutama. See tekitas tema kahel koduloomal parasjagu elevust.

Seejärel hakkavad nad arutama, kuidas passiivne suitsetamine nende tervist negatiivselt mõjutas. Hiirel on üsna selge, kuidas e-sigarettidest tuleneva auru sissehingamine tervist ei kahjusta, kuid papagoi on natuke kahtleval seisukohal, seega üritab hiir papagoile seletada, miks e-sigaretist tulenev aur kahjulik ei ole ning miks on passiivne suitsetamine kahjulik.

See vahva videoklipp on äärmiselt informatiivne ning selgitab väga hästi ära selle, miks e-sigareti aur kõrvalseisjatele ohtu ei kujuta.

Oleme ka eelnevalt kirjutanud erinevatest uuringutest, mis kinnitavad seda, et e-sigareti aur ei ole kõrvalseisjatele ohtlik. Vaatamata erinevate riikide peavoolumeedias ringlevatele artiklitele, nagu oleks e-sigaretid võrdsed tavasigarettidega, leidub ka riike, kus arvesse võetakse konkreetseid tõendeid mitte arvamusi ning kuulduseid.

Seega, kui otsustad sigarettidest loobuda ning e-sigaretti kasutama hakata ei säästa sa mitte ainult enda tervist, vaid ka nende tervist, kes sinu ümber on. Tule juba täna lähimasse Veiplandi jaepoodi ning leiame ka Sulle sobiva seadme, et sigarettidest edukalt loobuda!

×