0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Uus Veiplandi kauplus Kristiine Keskuses

Nicorex avas 2024. aasta jaanuari keskel uue ja kaasaegse Veiplandi kaupluse Kristiine keskuses, mis on ühtlasi meie 11. kauplus Tallinnas ja 20. esinduspood üle Eesti! See on suur samm edasi meie eesmärgi suunas pakkuda kvaliteetseid ja vähem kahjulikke alternatiive suitsetamisele. Oleme rahul, et saame laiendada oma kohalolekut ja tuua lähemale rohkematele inimestele võimaluse valida 95% vähem kahjulik eluviis.

 

veipland Kristiine keskuses

 

Mis teeb meie uue kaupluse eriliseks?

Asukoht: Veiplandi uus kauplus asub Kristiine keskuse 1. korrusel, Prisma kassade lähistel. Ootame kõiki huvilisi tutvuma meie laia tootevalikuga.

Kristiine_veipland_asukoht_keskuses

 

Tootevalik: Veiplandist leiab laia valiku kvaliteetseid ühekordseid e-sigarette, e-vedelikke, nikotiinipatju ja seadmeid. Pakume tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid, et iga klient leiaks endale sobiva lahenduse. Olgu see siis algaja, kes otsib esimest e-sigaretti, või kogenud veipija, kes soovib proovida uusi maitseid ja seadmeid – meil on kõigile midagi pakkuda. Koostöös tootjatehastega arendame pidevalt oma tooteid, mida turustame registreeritud Nicorex ja SKYsmoke kaubamärgi all. Aastast 2019 on meil müügis kõrgekvaliteedilised tubakavabad nikotiinipadjad. Sortimendist leiab mahedaid, vähese ja suure nikotiinisisaldusega tupse. Valikus on kvaliteetsed ja populaarsed brändid ACE ja Gritt. E-sigareti brändidest on esindatud Nicorex More, SKYsmoke, Innokin, Vaporesso, SMOK, GeekVape ja paljud teised.

veipland_tootevalik

 

Klienditeenindus: meie sõbralik ja teadlik personal on alati valmis aitama ja andma nõu, et leiaksid just enda vajadustele sobiva toote. Pakume pühendunult parimat teenindust ja jagame informatsiooni, mis aitab teha teadlikke valikuid.

95% vähem kahjulik alternatiiv: Nicorexi missioon on pakkuda vähem kahjulikku alternatiivi suitsetamisele. Meie kauplustes leiduvad tooted on hoolikalt valitud, et pakkuda turvalisi ja kvaliteetseid alternatiive.

veipland_esigareti_ajalugu

 

Külasta meid!

Ootame sind Kristiine keskuse Veiplandi kauplusesse, et tutvuda meie toodetega ja saada professionaalset nõu või tagastada oma tühjaks saanud veip, mille saame keskkonnasäästlikult käidelda. Olgu su eesmärk suitsetamisest loobumine või lihtsalt uute veipimistoodete avastamine, Veiplandi kauplus on just see koht, kus leiad endale sobiva lahenduse.

roomus_kogumiskast_veipland

 

Asukoht Kristiine keskuses: Veipland asub 1. korrusel Prisma kassade lähistel.

Tule vaata üle, miks Veipland on parim koht tubaka alternatiivtoodete leidmiseks Tallinnas ja kogu Eestis.

Kohtumiseni Kristiine keskuse Veiplandi kaupluses!

 

×