0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Värskeimad tooted Veiplandis

Suvi on toonud Veiplandi kauplustesse mitmeid uusi ja põnevaid tooteid. Lisaks ühekordsete e-sigarettidele SkySmoke Plus ja Nicorex Air (loe rohkem siit) on eksklusiivselt Veiplandis saadaval uue maitsega ACE nikotiinipadjad Black Raspberry Chili. Samuti leiab Veiplandist ja erinevate edasimüüjate juurest suvise maitsega ACE Spearmint nikotiinipadjad, mille kerge ja magusam piparmündimaitse on suviselt õrn ja meeldiv.

 

ACE Black Raspberry Chilli nikotiinipadjad

ace_raspberry_chilli_snus

 

Sujuv nikotiinilöök koos suurepärase maitsega

Jäädes truuks ACE-sarja magusale joonele ja suurepärasele maitsele, pakub Ace X Black Raspberry Chili tõhustatud intensiivsust, mis annab sujuvale nikotiini vabastamisele suurema jõu. See sari on mõeldud kogenud tarbijatele, kes otsivad intensiivset ja energiat andvat aistingut, mis sobib nende aktiivse elustiiliga.

Marjane ja vürtsikas vaarikamaitse

Küpsed mustad vaarikad kohtuvad mahlase marjase headusega, mida järk-järgult soojendab tšillipipra puudutus. See loob harmoonilise, magusa ja ahvatleva kontrasti. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, võimaldades samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

ace_x_black_raspberry_chili

 

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Cool Mint Low karbike 20 nikotiinipatja. See formaat võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt ja mugavalt, olenemata sinu asukohast. Siidine ja õhuke padi koos hästi tasakaalustatud niiskusega tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus kogenud kasutajale
ACE X Black Raspberry Chili on ideaalne valik kogenud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

 

ACE Spearmint nikotiinipadjad  suvine lemmik

ace_x_spearmint

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. See sobib nii uuele kasutajale kui ka neile, kes eelistavad mahedamat nikotiinisisaldust.

Kerge ja magusam piparmündimaitse

Piparmünt esindab mündiperekonna leebemat ja magusamat olemust – õrn, meeldiv ja veidi magus. See pakub kerget ja värskendavat mündist valikut. Valged padjad ei määri hambaid, võimaldades samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Spearmint karbike 20 nikotiinipatja, mis võimaldavad tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata asukohast. Siidised, õhukesed padjad ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde ja on õrnad igemetele.

Tasakaalustatud kangus tavakasutajale

ACE Spearmint on keskmise tugevusega, sobides ideaalselt nii uuele kui ka kogenud kasutajale. See pakub järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist, koguni 12 mg/g nikotiini.

ace_x_spearmint_flavour_composition

 

Ace Spearmint on saadaval mitmete edasimüüjate juures: R-Kiosk, Circle K, Alexela, Terminal, Aldar jpt. Tutvu edasimüüjatega.

 

Veel rohkem võimalusi Veiplandis

Veiplandist leiab lisaks ACE nikotiinipatjadele ka GRITT tupse, Garanti (endise nimega Grant) ja Velo nikotiinipatju. Avasta uued lemmikud ja muuda oma maitsevalik suvisemaks!

 

×