0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Ülemaailmne nikotiini foorum 2017

Ülemaailmne nikotiini foorum toimus sellel aastal Varssavis. Kohal olid oma ala juhtivad figuurid nagu näiteks Dr Farsilinos, Deborah Arnott ja Dr Lion Shabab, kes andsid ülevaate enda seisukohtadest e-sigarettide turu kliima, regulatsioonide ning palju muu kohta. Järgnevalt leiad olulisemad kõned, mis puudutavad e-sigarette ning nendega seonduvat.

Milline näeks välja mõistlik regulatsioon?

Järgnevas videos räägib Clive Bates regulatsioonidest, mis hetkel tubakale ning sellega seonduvatele produktidele on kehtestatud. Läbi võetakse nii toodete regulatsioonid, kui ka reklaami piirangud. Clive Bates annab oma arvamuse sellest, millised regulatsioonid töötavad ning millised mitte.

     

Kokkupuude toksiliste ainetega: Võrdlus e-sigarettide ning HNB (heat not burn) seadmete vahel

Dr Konstantinos Farsilinos räägib järgnevas videos sellest, kui palju puutub inimene kokku toksiliste ainetega HNB seadet kasutades ning kui palju e-sigaretti kasutades. Dr farsilinos võtab kokku ka oma mõtted sellest, kas HNB produktid on arvestatav alternatiiv e-sigarettidele või sigarettidele. Kes veel kursis ei ole, siis HNB on seade mille sisse pannakse tavaline sigarett ning seejärel hakkab seade seda põlemise asemel kuumutama.

   

Mis on olnud TPD regulatsioonide mõju?

Deborah Arnott, ASH tegevdirektor räägib situatsioonist peale EU TPD regulatsioone ning mis võib juhtuda seoses Brexitiga. Arnott räägib veel e-sigarettide regulatsioonide revideerimisest ning jutuks tuleb ka ’’Great Repeal Bill’’ ja UK suhtumine e-sigarettidesse.

   

E-sigarettide kasutamine raseduse ajal

Professor Linda Bauld esitleb viimaseid vaateid e-sigarettide kasutamisest raseduse ajal ning naiste suhtumisest e-sigarettide kasutamisesse raseduse vältel. Samuti räägib Dr Bauld detailiselt suitsetamise ning NRT kasutamisest raseduse ajal.

   

×