0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Suitsetamisest loobumine on lihtne

Iga inimene, kes meie kauplusesse astub, ei pruugi olla veel meie klient, aga tõenäoliselt on ta suuremal või väiksemal määral pahuksis olnud suitsetamisega. Juhul, kui ta parasjagu vaevleb suitsetamise küüsis, siis ainult seetõttu, et ta veel ei tea, milliseid võimalusi kaasaegne e-sigaret pakub. Kui ta veel ei ole meie klient, siis ilmselt ei ole ta veel kursis, et tänapäeval polegi enam suitsetamisest loobumine õudne kadalipp ja kohutavalt raske ettevõtmine.

Me julgeme kuulutada suitsetamisest loobumise lihtsaks ning seejuures elumuutvaks projektiks ja me teeme seda suure innustusega, olles omal nahal kogenud ning nähes iga päev oma püsiklientide kogemuste pealt - kes on head (loe: enda jaoks sobivat) e-sigaretti proovinud, see suudab juba väikese tahtmise juures tubakast loobuda.


Kuuleme alatasa oma püsiklientidelt tagasisidet nende tubakavaba igapäevaelu kohta. Peamiselt tuuakse positiivse elumuutuse osas välja ebameeldivate lõhnade puudumine, täisväärtuslikumad lähisuhted, parem eeskuju lastele. Meie kliente rõõmustab ka asjaolu, et suitsetamisega võrreldes on veipimiseks oluliselt rohkem kohti, lisaks väga paljude inimeste tervisenäitajad paranevad pärast tubakast loobumist ning ka raha kulub veipijatel vähem.  

Selline elumuutev tagasiside innustab meid veelgi enam tööle selle nimel, et suitsetajad saaksid osa võimalustest, mida pakub e-sigaret. Me soovime iga tubakatarvitajani viia teadmise, et suitsetamisest loobumine ei ole raske. Meie asi on igale kauplusse sisseastujale selgeks teha (kes veel ei tea), et elu on edasi läinud ja inimesed ei ole sunnitud vaevlema suitsetamise küüsis seetõttu, et tugev sõltuvus ei lase tubakast loobuda. Me oleme oma töö käigus näinud väga palju inimesi seda mängleva kergusega tegemas ja rahulolevad püsikliendid on tõestuseks, et suitsetamise mahajätmine ei ole raske. Veelgi enam – see on elumuutev.

Meie püsikliendid on võrreldes suitsetajatega palju parema elukvaliteedi juures, nad on oluliselt enesekindlamad ja elurõõmsamad, kuna ei pea piinlikkust tundma ebameeldivate lõhnade pärast, mida tubaka tarvitamine põhjustab. Ühtlasi on neil palju enam energiat ja nad jõuavad rohkem ära teha.

Meie südameasi on tõestada igale inimesele, kes seda veel omal nahal kogenud pole, kui lihtne on suitsetamisest loobuda ja me rõõmustame iga inimese üle, kelle elu me muuta suudame. Piisab ühest otsusest, tule külasta mõnda Veiplandi kauplusest. Elu ilma tubakata on hoopis parem ja vabam.

×