0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SKYsmoke PLUS e-sigaret Jäine Mentool

Kliendihind 7.10

Avasta uue põlvkonna ühekordne e-sigaret - kõige rohkem mahve pakkuv SKYsmoke sarjast!

NB! Esmatarbimisel keera huulik lahti ja oota 20 sekundit!

Nicorex on pühendunud oma klientide vajadustele ja nende pakkumisele ainult parimat. Meie uusim toode, SKYsmoke PLUS ühekordne e-sigaret, on loodud just sinu jaoks. Innovatiivne ja kasutajasõbralik, SKYsmoke PLUS ühendab endas kõrgtehnoloogilisi lahendusi ja on välja töötatud spetsiaalselt Eesti tarbijate maitse-eelistusi silmas pidades.

Erakordne tehnoloogia ja kvaliteet

SKYsmoke PLUS eristub tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale, mis võimaldab Sul alati näha, kui palju vedelikku e-sigareti sees veel on. See tagab, et saad kasutada oma e-sigaretti optimaalselt ja täies mahus, ilma et peaksid muretsema ootamatu tühjenemise pärast. Tänu kvaliteetsetele maitseomadustele pakub iga tõmbamine puhast ja rikkalikku maitseelamust, mis rõõmustab nii algajaid kui ka kogenud e-sigareti kasutajaid.

Sinu ideaalne kaaslane

SKYsmoke PLUS on ideaalne valik neile, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi tarbida nikotiini ilma tavaliste sigarettidega kaasnevate ebameeldivusteta. Selle kompaktne disain teeb sellest suurepärase kaaslase igapäevaseks kasutamiseks, olgu siis kodus, tööl või teel olles.

Nicorex jätkab oma traditsiooni pakkuda ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis vastavad meie klientide ootustele ja soovidele. 

Sobib komplekti

×
×