0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Pirita Selveri Veipland on läbinud uuenduskuuri

Veiplandi Pirita kauplus on läbi teinud põhjaliku uuenduskuuri ja ootab külla! Kaupluse helgemad toonid ja värskem ilme koos professionaalse teenindusega pakub meeldivat ostukogemust ja paremat ülevaadet meie laiast kaubavalikust.

 

Helgem ja värskem interjöör

Kogu remont on tehtud silmas pidades meie klientide mugavust ja vajadusi. Veiplandis tervitab sind nüüd modernne ja stiilne interjöör, mis on kujundatud heledates toonides. See muudab ruumi avaramaks ja valgusküllasemaks, pakkudes veelgi meeldivamat ostukeskkonda. Meie eesmärk oli luua koht, kus iga külastaja tunneb end hästi ja leiab kiiresti üles just selle, mida otsib.

 

Mugav asukoht Pirita Selveris

Veiplandi uuendatud ilmega kauplus asub mugavalt Pirita Selveris infoleti ja Itella pakiautomaatide juures. See teeb meid veelgi kättesaadavamaks kõigile klientidele, kes tulevad nii Selverisse sisseoste tegema kui ka oma pakke kätte saama. Pole vahet, kas oled teel töölt koju või võtad lihtsalt hetke aega, et oma asju ajada – Veipland on nüüd veelgi mugavamas kohas, et saaksid kiiresti ja lihtsalt oma ostud tehtud.

 

Mitmekesine tootevalik – e-sigaretid ja nikotiinipadjad

Lisaks uuele ja helgemale väljanägemisele oleme ka laiendanud oma tootevalikut, et pakkuda veelgi mitmekesisemat sortimenti. Veiplandist leiab laia valiku kvaliteetseid ühekordseid e-sigarette, näiteks Nicorex More ja Air, SKYsmoke Plus, Innokin, Vaporesso, SMOK, GeekVape ja paljud teised, nikotiinipatju kvaliteetsetelt ja populaarsetelt brändidelt ACE ja Grittaga ka Velo ja Garant. Samuti nii suviseid väiksemaid kui ka suuremaid seadmeid ja ka e-vedelikke. 

Pakume tuntud ja usaldusväärsete brändide tooteid, et iga klient leiaks endale sobiva lahenduse. Olgu see algaja, kes otsib esimest e-sigaretti, või kogenud veipija, kes soovib proovida uusi maitseid ja seadmeid – meil on kõigile midagi pakkuda. Koostöös tootjatehastega arendame pidevalt oma tooteid, mida turustame registreeritud Nicorex ja SKYsmoke kaubamärgi all.

 

skysmoke_veipland  veipland_kauplus  veipland_uhekordsed_esigaretid  veipland_ace_nikotiinipadjad

 

Tule külla ja naudi uuenenud kauplust!

Ootame sind Veiplandi uuenenud kaupluses Pirita Selveris, et saaksid näha kaupluse värsket interjööri ning tutvuda laia ja kvaliteetse tootevalikuga. Veiplandi asjatundlikud ja abivalmid konsultandid aitavad sul leida parima alternatiivi tavasigarettidelt üleminekuks, et saaksid liikuda tubakavaba elu poole.

Pirita Selverisse oled oodatud ka tagastama oma kasutatud ja tühjaks saanud veipi sõltumata ostukohast, et saaksime selle korrektselt utiliseerida. Teiste tagastuspunktide kohta leiad info siit.

kogumiskast_veibid_veipland

 

Näeme Pirita Selveri Veiplandis!

 

×