0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Parim e-sigaret 2020 aasta jaanuaris.

Parim e-sigaret on lai mõiste ning ühtset vastust pole olemas. E-sigareti maailm muutub alati väga kiires tempos ning tootjad toovad turule uusi e-sigarette kiiremini kui suudaks jälgida. E-sigarette on nii palju erinevaid, et silme eest võib võtta kirjuks.

Kuid ära heida meelt! Meie aitame!

Ei ole vahet, kas oled veipimismaailmas uus või vana tegija, otsid esimest e-sigaretti või midagi uut.

Selles artiklis toome välja 2020 aasta alguse seisuga meie sortimendi kolmest e-sigareti kategooriast parimad!

 

Parim e-sigaret: väike ja diskreetne

Parim e-sigaret: lihtne ja toimiv Airscream

AIRSCREAM AirsPops e-sigaret

Airscream on uudne ja mugav padrunisüsteemil töötav e-sigaret.

Oma lihtsuse ja diskreetsuse poolest sobib ta kõigile e-sigareti kasutajatele – nii uutele kui vanadele!

Hea masin kontserdile või kuhugi välja minekuks kaasa võtta, mis ei võta taskus või käekotis palju ruumi – seega ideaalne tagavara veibiks!

Oma lihtsuse tõttu on tegu ka ideaalse esimese e-sigaretiga!

Airscream e-sigaretil on eeltäidetud pardunid – see tähendab seda, et ei pea oma pead vaevava e-vedeliku täitmisega. Lisaks puuduvad e-sigaretil igasugused nupud ja reguleerimine – lükka padrun sisse ja tõmba!

Eeltäidetud padruneid on saadaval kolmes maitses – e-sigareti stardikomplektis kaasas olev aromaatiline tubakas Ocean 11 on mõnusalt magus ja täidlane; lisaks on saadaval ka meeldivalt jäine Ice Toba mentooli armastajatele ning Virginia Toba mõnusalt mehise tubakamaitsete armastajatele! Airscream – parim e-sigaret algajale kui ka kogenud kasutajale tagavaraks!

Airscream e-sigareti kasutamise teeb eriti mugavaks kiire laadimine, mis võtab aega vaid 35 minutit! Ühe laadimisega saab teha keskmiselt 200-250 mahvi ning ühe padruniga lausa 400 mahvi! Kuid peab silmas pidama, et need näitajad on tootja poolt ette antud keskmised ning tavakasutuse juures

Samuti on Airscream AirsPops e-sigaret pärjatud MEVS e-sigareti messil parimaks padrunsüsteemil töötavaks e-sigaretikomplektiks!

 

Parim e-sigaret: igapäevase kasutamise tipp

Parim e-sigaret igapäevaseks kasutamiseks.

INNOKIN Adept + Zlide e-sigaretikomplekt

Veekindel. Tolmukindel. Põrutuskindel.

Mis veel?

Kui otsid oma 2020 jaanuari uusaasta lubaduse täideviimiseks abilist suitsetamisest mahajätmisel ning ei tea siiani, milline e-sigaret valida, siis ei ole vaja kaugemale vaadata!

Innokin Adept komplekt on võimekas e-sigaret suuremahulise akuga – 3000mAh tähendab seda, et saad südamerahus terve päeva veipida, enne kui laadimisvajadus peaks tekkima! Lisaks omab seade ka ülikiiret 2A laadimist. Samuti on Innokin Adept aku kaetud mõnusa kummist korpusega ning laadimispesa on kaitstud silikooniga, mis takistab igasuguse mustuse ja vee ligipääsu. 

Lihtne reguleerimine – võimalik valida vastavalt küttekehale nelja erineva võimsusastme vahel, mis tähendab seda, et küttekeha ebasobival võimsusel ärakõrvetamine ei ole selle e-sigaretiga võimalik!

Paariliseks ökonoomne ja ülihea maitse edastusega Innokin Zlide aurusti, mida on lihtne täita ning mille küttekeha vahetus on tehtud nii mugavaks ja puhtaks, et ei ole mingit põhjust õigeaegset küttekeha vahetamist edasi lükata! Tänu klaasi kaitsvale metallile on ka masina pillamisel klaasi purunemisvõimalus minimaalne!

 

Sub-ohm ehk otse-kopsu: suured pilved ja rohkelt maitset

Sub-ohm otse-kopsu e-sigaret Vaporesso

Vaporesso LUXE + OBS e-sigaretikomplekt

Kui soovid aga suuri aurupilvi ja rohket maitset ning sind ei kohuta suurem e-vedeliku kulu. Otsid mõnusat ja võimekat otsekopsu veipi, millele 2020 jaanuaris oma aastale korralik avapauk anda?

Valides endale otsekopsu e-sigaretti, soovitame vastupidavuse ja võimekuse poolepealt vaadata kindlasti neid, millel oleks vahetatav aku ning eelistada valimisel pigem 2 akuga mode – nende eluiga on tunduvalt pikem + reeglina on ka nende võimekus suurem, andes välja vähemalt 200W.

Siin kohal tutvustame Vaporesso LUXE mod'i.

LUXE on elegantne, aga vastupidav. Kahe vahetatava akuga mod, võimsus kuni 220W! Ilus 2 tolline ekraan, puutetundlikute nuppudega.

Paariliseks talle peale väga heaks aurustiks oleks valida endale OBS'i subohm aurusti. Sellel aurustil on suurepärase maitseelamuse edastajana sees mesh tüüpi küttekeha. Lisaks on tegu väga universaalse aurustiga, millele sobivad paljude erinevate tootjate küttekehad, mistõttu küttekeha leidmine on väga lihtne! Peale selle, on aurustil mugav täitmise süsteem ning alumine õhuvool. Tänu eelnimetatud Mesh tüüpi küttekeha ehitusele, on sellel väga suur ja ühtlane kokkupuuteala puuvillaga, mis tagab ühtlase ja hea mahvi!

×