0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Minu Nicorex, minu suvi, minu vabadus

Võrratu, võrratu suvi, mida mööda aeg kulgeb. Iga päev toob midagi uut, midagi põnevat ja midagi ootuspärast. Uued ja põnevad situatsioonid, kohad ning inimesed on sisustanud mu suurepärast suve, ootuspäraseks loen aga fakti, et minu suvi on möödunud suitsuvabalt. Libastumisteta. Minu “Hull plaan” Nicorex e-sigareti abil suitsetamisest loobuda ei osutunudki nii hulluks.

Kuna Nicorex on minuga alati igal pool kaasas, võin nüüdseks öelda, et suitsetajatest seltskonnakaaslased ei kutsu mind enam kiusatusele. Vastupidi – minu peale langev suitsupilv tekitab vastikust. Öäk, kuidas see mulle varem küll meeldida sai?!? Hingemattev.

Energiat on rohkem. Tahtmist ja jaksu jagub enamaks, kui olen harjunud. Seetõttu vist otsingi tegevusi aina juurde. Näiteks lõpuks ometi täitsin oma pikaaegse unistuse – soetasin korraliku fotokaamera, millega nüüd hobikorras kunsti teen. Samuti hakkasin taas trennis käima. Vot see oli alles õige otsus. Öeldakse, et raha pole elus peamine. Ega ta olegi, kuid ostmata jäetud suitsupakkide arvelt alles jäänud raha on kulunud hobidele, mis teevad mind õnnelikuks inimeseks.

Rääkides e-sigaretist, siis pean mainima, et Nicorex on minu standardid kõrgele tõstnud. Ma usun, et paljud on märganud linnapildis üha enam e-suitsetajaid. Nii ka mina. Vahetasime ühe tuttavaga ükspäev mõneks mahviks e-sigarette. Ei olnud meeldiv kogemus. Ma ei tea, kas asi on selles, et olen oma Nicorexiga harjunud või milleski muus, kuid mulle tõesti meeldivad just need vedelikud. Kirss on juba klassikuks saanud ning uueks lemmikuks on osutunud virsik. Kangeid vedelikke minu repertuaarist enam ei leia, kuna keskmine kustutab mu e-sigareti janu efektiivselt.

Tänaseks võin julgelt väita, et olen vaba inimene. Pean silmas vabadust selle tegelikus tähenduses, ehk elu, mida saab elada ilma piiravate aspektideta. Ja minu jaoks tähendab see vabadust olla piiravast tubakasõltuvusest prii. Aitäh, Nicorex! Ahjaa, tahtsin veel mainida, et ükspäev sattusin situatsiooni, kus minult küsiti, et kas ma olen suitsetaja. Oi, millise uhkusega sain vastata: “Ei, ma ei suitseta.”

PS! Juuresolev pilt on üks minu paljudest fotokatsetustest :)

 

e-sigaret nicorex blogi

×