0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Miks me otsustasime Nicorexiga turule tulla

E-sigaretid on juba mõnda aega Eesti inimestele kättesaadavad olnud. Tendentsid näitavad, et huvi tervislikuma suitsetamise vastu üha kasvab. Ka Nicorexi tooted on lühikese ajaga populaarsust kogunud, millest võib järeldada, et e-sigareti kasutajad otsivad üha kvaliteetsemaid lahendusi sujuvaks e-suitsetamiseks.

See lugu sai alguse aastal 2008, kui esimesed e-sigaretid Eesti turule toodud said. Nicorexi meeskonna liikmed on olnud asjaosalised sest ajast saati. Aastatega on kogunenud antud vallas arvestatav hulk teadmisi ning kogemusi, mis olid ka ajendiks brändi Eestisse toomisel.

Kui vaadata tagasi algusaastatele, siis meenub, et esimesed e-suitsud olid ikka parajad nikerdised küll – akud ei kestnud, pidevad lekke- ning täitmisprobleemid ja mis veel kõik. Eks mingil määral eksisteerivad endiselt mõnedel e-suitsuaparaatidel mitmed mugavat kasutamist takistavad asjaolud. Olgem ausad, kvaliteet erinevatel seadmetel kõigub ikka seinast-seina. Õnneks on tootearendust aastatega praktiseeritud kuhjaga: siit ka Nicorexi missioon – võimaldada mugavaimat e-suitsetamist tervisest hoolivale suitsetajale.

E-suitsu kasutatakse erinevatel otstarvetel: mõni soovib selle abil suitsetamisest päriselt loobuda, teine vähendada ning mõne jaoks on see lihtsalt mõnus võimalus suitsetada soojas ruumis, mitte külma tuisu käes. Olgu e-suitsetaja eesmärk milline tahes, e-suitsu kasutamine peab olema meeldiv ja mugav. Seetõttu on oluline, et e-vedelik oleks sobiva aroomiga, e-sigareti täitmine oleks lihtne ning aku peaks vastu piisavalt kaua. Meile meeldib e-suitsetada ja me tahame seda teha mugavalt, muretsemata ebaoluliste pisiasjade pärast, mis oli ka Nicorexi turule toomise peamiseks põhjuseks. Soovime nauditavat e-suitsetamist ka Teile!

×