0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Innokin Zenith 22mm aurusti 2ml

Kliendihind 36.00

Innokin Zenith aurusti valmis 2 väga populaarse veibi teemalise youtube kanali pidaja Phil Busardo ja Dimitris Agrafiotise (Vapegreek) ning Innokini tehase koostööl. Tegemist on kahe staažika endise suitsetajaga, kes on saanud täielikult tubakavabaks tänu e-sigaretile. Mõlemad peavad youtube kanaleid, kuhu panevad turule jõudnud toodete arvustusi ning tutvustusvideosi. Ühise koostöö tulemusel loodi  lihtsasti kasutatav ja hästi toimiv suust kopsu aurusti – Zenith.

Zenith aurusti on ülevalt täidetav, alt reguleeritava õhuvooluga ja mugavalt vahetatava küttekehaga. Aurusti töötab 0.5 ohm ja 1.6 ohm takistusega kanthal küttekehaga, mis töötab madalamal võimsusel ning tagab jahedama puhta maitsega mahvi. Küttekeha vahetatakse aurusti tagurpidi asendis ning aurusti ehitus võimaldab küttekeha vahetamist ilma vedelikku aurustist eemaldamata. Aurustil on väga hea täitmismehhanism – keerates aurusti päise osa, avaneb täitmiseks küljel ava. Ava on suur, täitmine on väga mugav, samas toimib aurusti päise osa vedeliku juhtimise mehhanismina, mis peatab täitmise hetkel vedeliku pealevoolu küttekehasse. Selliselt ei ujuta küttekeha täitmisel üle.
NB! Tegu on Innokin Zenith D22 ehk 22mm aurustiga. See on väksem, kui tavaline Zenith aurusti ning sobib enamus akudega.

Vali viimistlus
Osta lisaks juurde:
×
×