0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

GRITT nikotiinipadjad – täiendatud koostis, parem kasutajakogemus

GRITT kõrge kvaliteediga nikotiinipadjad on saanud uuendatud koostise, mis põhineb tarbijate tagasisidel. Nüüd on saadaval nikotiinipadjad, mis tagavad endiselt kiireima nikotiinilöögi ja imendumise, kuid kohtlevad sinu igemeid õrnalt, tekitades vähem õhetust. Uue koostise pH-tase on varasemast madalam, mis tagab parema kasutajamugavuse ja muudab GRITT nikotiinipadjad veelgi õrnemaks sinu igemete suhtes. Nii on tarbijakogemus parem kui kunagi varem. Valikusse on lisandunud on ka uus seeria edasijõudnud tarbijale – extra strong.

 

Gritt_uuendatud_koostis

 

 

Õhem ja ühtlaselt niiske padi

GRITT nikotiinipadjad on diskreetsed ja väga õhukesed, mis muudab nende kasutamise eriti mugavaks. Lisaks tagab ühtlaselt niiske padi veelgi parema kvaliteedi ja nauditava kasutuskogemuse. Nii võid kindel olla, et iga kord, kui kasutad GRITT nikotiinipatju, saad parima võimaliku tulemuse ja kogemuse.

 

Miks uus GRITT?

  • madalam pH tase, seega õrnem igemetele
  • veelgi parem kvaliteet
  • ühtlane, niiske, diskreetne extraslim padi
  • nikotiinilöök sama kui varem
  • kiirem imendumine

 

Õrnem igemele, kuid endiselt kiire ja tugeva mõjuga

GRITT pakub jätkuvalt samu häid omadusi, mis tootes varem olid, ainsa erinevusega, et on igemel varasemast õrnem, samal ajal endiselt kiire ja tugeva mõjuga. Uuendatud koostisega GRITTi tunned ära kleepsumärgisega ”täiendatud koostis”.

 

Lisandunud on ka tupsud edasijõudnud kasutajale – super slim padjaga Frost Bite extra strong ja Crisp Ice extra strong, millel on erineva õhetuse ja kargusega mentoolid, et iga tarbija leiaks sobiliku.

 

GRITT_extra_strong

 

Miks extra strong GRITT?

- 20 mg/g nikotiinisisaldus

- kohene nikotiinilöök

 

Kui otsid midagi erilist oma senistele nikotiinipadjadele vahelduseks, siis GRITT Frost Bite extra strong võib olla just see, mida otsid. Need kvaliteetsed nikotiinipadjad pakuvad intensiivset külma ja karget tunnet, mis haaravad huuled terava kipitusega. Mündimaitse ja õrn soolasus tagavad kohese löögi ja jahutava efekti, muutes iga tunde eriliseks ja nauditavaks.

 

Kui soovid midagi veelgi krõbedamat ja värskemat, võid proovida GRITT Crisp Ice extra strong nikotiinipatju. Nende mahe soolasus ja mündine maitse pakuvad kohese löögi ja jahutava efekti.

 

Nii GRITT Frost Bite extra strong kui ka GRITT Crisp Ice extra strong nikotiinipadjad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga koostisosadest, mis tagavad tõeliselt autentse ja nauditava kogemuse. Need on ideaalsed kõigile, kes soovivad midagi uut ja põnevat oma nikotiinipatjade valikusse lisada.

 

GRITT nikotiinipatjadega kindlustad endale parima võimaliku kogemuse nikotiinipatjade kasutamisel. Tutvu meie tootevalikuga juba täna kas Nicorexi kodulehel või Veiplandi kauplustes!

 

GRITT tootevalik

Strong sari: Frost Bite, Maracuja ja Crisp Ice, nikotiinikogus: 16 mg/g ja padjas 9.6 mg

Extra Strong sari: Frost Bite ja Crisp Ice, nikotiinikogus 20 mg/g ja padjas 12 mg

 

gritt_nikotiinipadjad

 

 

×