0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Enimmüüdud e-sigaretid:

E-sigaret

Oma põhimõttelt on e-sigaret elektrooniline suitsetamise seade või elektrooniline sigaret, nagu seda peamiselt kutsutakse. See on täielikult mittesüttiv toode, mille valmistamiseks kasutatakse kaasaegset keerulist mikro- elektroonilist tehnoloogiat, mis pakub kasutajale suitsetamiselamust leegi, tuha ja tõrvata, pakkudes alternatiivi neid aineid sisaldavale tavasigaretile. Teisisõnu ei sisalda e-sigaretid 4000 ohtlikku keemilist ühendit, mis tekivad tavasigareti põlemise käigus. Paljud neist mürgistest ühenditest on toksilised ja kantserogeensed. Ühendid, mida tavasigaretist leida võib, on näiteks tõrv, vingugaas, lämmastikoksiidid, vesiniktsüaniid ammoniaak ja muud. Saladus, mis teeb e-sigaretist efektiivse alternatiivi tavasigaretile, peitub selle revolutsioonilise toote sisemuses. See on tuntav kui tavasigaret, maitseb kui tavasigaret, aga siiski on ta kõigest sarnane. Lihtsalt elektrooniline alternatiiv.

Kuidas elektrooniline sigaret töötab?

Elektrooniline sigaret on akudel töötab mikro- elektrooniline seade, milles on auru tekitav kuumutuselement. E- vedelik muutub auruks, mis liigub huulikuni, seega on e-sigareti suitsetamise protsess sarnane tavasigareti suitsetamisega ning rahuldab nii tegevuse vajaduse kui ka emotsionaalse ehk nikotiinivajaduse. Teisisõnu, kasutades e-sigaretti saavutatakse füsioloogiline efekt, mida suitsetav inimene selles tegevuses otsib ning tegevuse käigus vabaneb aur, mis kaob õhust mõne sekundiga. Ei ole tossu, ei ole haisu. E-sigareti aurus ei sisaldu mitte ühtegi neist 4000 mürgisest keemilisest ühendist, mis ohustavad tavasigareti suitsetaja tervist. E-vedelikus leiduvad 20 komponenti on kõik igapäevastest toiduainetest leitavad ühendid ehk ei kujuta tervisele mitte mingit ohtu. Ka väljapuhutaval aurul puuduvad e-sigareti puhul „passiivse suitsetamise“ efektid ehk aur on ümbritsevatele inimestele täiesti ohutu ning vaevu märgatav.

E-sigareti eelised tavasigareti ees

Kokkuvõtlikult tõestavad erinevad katsed järgmist:

 • elektrooniline sigaret ei sisalda ümberkaudsetele inimestele mitte ühtegi ohtlikku komponenti
 • see ei tooda tõrva ega vingugaasi

E-sigaret on tõesti väärikas alternatiiv tavasigaretile. Nad sobivad igale tarbijale, kuna omavad palju eeliseid tavasigareti ees. Toome välja 5 olulisemat:

Põhjus 1 – e-sigarettidel puudub tavasuitsule omane ebameeldiv hais.

Igaüks teab, et sigarettidel on ebameeldiv hais, see on nende tunnusmärk. See hais kinnitub kõikjale, mis sellega kokku puutub- juuksed, rõivad, auto ning see nimekiri on lõputu. See on teada- tuntud fakt ning üks põhjuseid, miks on tavasigaret väga ebameeldiv. Suitsetaja ise tihtipeale seda ei tunneta, kuna on taolise lõhnaga harjunud, küll aga on mittesuitsetajate (ning endiste suitsetajate) jaoks see hais raskelt talutav.

Seevastu e-sigaret ei levita ebameeldivat haisu, kuna selle asemel, et hingata välja suitsu, hingad Sa välja tossu, mis haihtub õhus silmapilkselt. Mittesuitsetajad ja e-sigareti tarbijad kirjeldavad e-sigareti auru lõhna õrnalt tuntavaks ja see meenutab kerget kommilõhna või meenutab isegi torti! Mis iganes lõhnale see sarnaneb, igal juhul on see meeldiv ja ei ole võrreldavgi tavasigaretiga.

Põhjus 2 – Elektroonilise sigareti kasutamine on KORDADES odavam, kui tavasigareti.

Kui Sa oled suitsetaja ning loed seda hetkel, siis mõistad, millest me räägime- suitsud on tänasel päeval küllaltki kallid. Pakk kvaliteetseid suitse võib Sulle maksta 3-4 €, olenevalt riigist, kus Sa asud. See tähendab, et paki päevas suitsetaja kulutab sigarettidele ligikaudu 130 € kuus! Ja see ei sisalda isegi lisakulusid, nagu näiteks tulemasin, tuhatoos jmt.

E-sigarettidega ei ole nii suuri kulutusi olemas. Veidi kõrgemad on esimesed kulutused e-sigaretile, mil ostad omale stardikomplekti, aga igakuine kulu on märgatavalt madalam tavasigarettide tarbimise omast, tavaliselt moodustab see 1/3 tavasuitsudele tehtavast kulutusest. Atomiseerijad ning e-vedelikud moodustavad enamiku igakuisest kulutusest, kuna neid tuleb aeg- ajalt lisaks soetada. See kulutus jääb vahemikku 30-60 € kuus, olenevalt sellest, kui palju e-sigaretti pahvida. 
Arvutus on tehtud enimlevinud e-sigarettide mudelite võimsuse (kuni 15W) ja kütteelementide takistuse (0,8 - 2,2 Ohm) järgi. 
HOIATUS! Võimsamad seadmed annavad rohkem auru, kuid ka samal ajal kulutavad rohkem e-vedeliku ning kiiremini põletavad küttekeha.

Põhjus 3 – E-sigaretid on ohutumad.

Sellel ajal, kui Sa süütad sigaretti, rääkimata lahtise tule kasutamisest, võib see endast kujutada reaalset tuleohtu. Reaalsuses ongi suitsud number 1 surma põhjus maailmas ning 10% kõigist põlengutest saavad alguse hooletust sigareti suitsetamisest. E-sigarettide puhul ei ole lahtist tuld ning puuduvad riskid mööbli, riiete ja muu põletamiseks.

Põhjus 4 – Tervis.

Meil on õigus, kui ütleme, et tavasigaretid kujutavad Sinu tervisele reaalset ning otsest ohtu. See väide ei põhine meie arvamusel, vaid teaduslikel faktidel, mida on tõestatud lugematu arv kordi. Suitsetamine võib Sulle põhjustada insulti, südameatakki, kopsuvähki, kõrivähki, kopsupõletikku, osteoporoosi, Alzheimeri tõbe ja palju muid surmavalt ohtlikke haigusi. E-sigareti puhul puuduvad riskid saada selle kasutamisest mõni eespool nimetatud haigus.

Põhjus 5 – Sotsiaalsed tegurid.

Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks põhjuseks on sotsiaalsed tegurid. Aastast aastasse kasvab üha enam ühiskonna negatiivne suhtumine suitsudesse ja suitsetajatesse. Seda mitmetel põhjustel, mis kõik soodustavad suitsetamise negatiivset kuvandit- hais, terviseriskid, riigi suurenenud kulutused tervishoiule ja muu. See kõik on jätnud suitsetamisele külge negatiivse maigu. Kui oled suitsetaja, oled kindlasti märganud kurjasid pilke enda ümber, seda nii avalikes kohtades kui ka erapidudel, kus peopaiga omanik on mittesuitsetaja.

Kokkuvõtlikult saame järeldada, et e-sigaretid ja elektrooniline suitsetamine kannab endas tohutult palju eeliseid tavasigareti ees. SKYsmoke e-sigaretid pakuvad Sulle hea hinna ja kvaliteedi suhtega alternatiivi tavasigarettidele. Kui soovid suitsetamisest loobuda ning olla tervislikum, tervem ning näha parem välja, tutvu SKYsmoke toodete valikuga meie veebilehel.

SKYsmoke e-sigaretid

SKYsmoke on ulatuslike Euroopa Liidu uuringute tulemus, olles oma tootearendue poolest tuginenud laiaulatuslikele investeeringutele ja seda nii sisu kui toodete kujunduse poolest. SKYsmoke tooted vastavad kõrgeimatele standarditele ning on kvaliteetsete ja luksuslike e-sigarettide suurim ning tuntuim maaletooja. Tuginedes pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele, võite usaldada SKYsmoke tooteid ning veenduda, et just SKYsmoke toob Sinuni kõige viimase generatsiooni e-sigaretid ning kõrgkvaliteedilised e-vedelikud. SKYsmoke e-sigaretid on ülemaailmselt patenteeritud ja rahvusvaheliselt kaubamärgina tunnustatud. Meie arendustiim on alates 2008 aastast toonud tarbijani kõige kõrgema kvaliteedi ja stiilseima alternatiivi tavasigarettide suitsetamisele. SKYsmoke tootmisüksus kasutab kõige uuemaid tootmistehnoloogiaid, läbi mille on SKYsmoke teerajaja e-sigarettide kvaliteedis.

SKYsmoke elektrooniliste sigarettide tehnoloogia

Praktiliselt kõik e-sigaretid tänasel päeval kasutavad liitium polümeer ehk Li-Ion akusid. Oluline on teada, et kõik akud ei ole sarnased, olenemata selles, et nende koostis võib olla sarnane. Näitena võiks tuua Energizer ja Duracell patareide erinevuse Eveready patareide omast- kindlasti on paljud meist tundnud, et neil on vastupidavuselt suur erinevus. Energizer ja Duracell patareid kestavad keskmiselt 2-3 korda kauem ning sama on SKYsmoke akude erinevus paljude teiste tootjate vahel- sellest ka meie kvaliteetsete akude veidi kõrgem hind teiste e-sigaretitootjate omast. Meie akude vastupidavuses võid alati kindel olla. SKYsmoke akud ja laadijad on toodetud täpsete juhtiste järgi, tänu millele on võimalik toodet laadida tavalisest rohkem kordi. Võrrelduna sarnaste toodetega kestavad SKYsmoke akud tunduvalt kauem ning samas taluvad nad ka paremini ebaregulaarseid laadimistsükkleid.

Nagu akudelgi, on ka SKYsmoke atomiseerijatel ning clearomiseerijate sarnasus teiste brändide toodetega. Kõik e-sigaretid koosnevad sarnastest komponenidest ning võib tunduda, et nende vahel ei saa olla suurt erinevust. Küll aga võime kindlalt väita, et SKYsmoke tooted on teistest sarnastest alati sammu võrra ees. Kõik SKYsmoke atomiseerijad, clearomiseerijad, akud ning vedelikud on tootetud spetsiaalselt meie kõrgeimate nõudmiste järgi. Isegi kui näete müügis sarnast toodet, võite kindel olla, et SKYsmoke tooteid oleme täiustanud ning arendanud nii, et nad oleksid kvaliteedilt teistest sarnastest toodetest kõrgemal.

 • Puudub kõrbemaitse
 • Ei põleta huuli
 • Pikem kestvus
 • Väiksem aku tarbimine

Lõppude lõpuks on e-sigareti pahvimise juures kõige olulisem ju e-vedelik ning selle suurepärane maitse ja kõrge kvaliteet. Ainult õige vedelik rahuldab Sinu vajadused.

 • Õigesti valitud koostisosad - Pharmaceopeia on paika pannud ranged standardid, millele e-vedelik peab vastama ning kui puhtad peavad koostisosad olema. SKYsmoke mitte ainult ei järgi seda standardit, vaid on sellest kõrgemal.
 • Täpne tasakaal propüleen glükooli ja juurvilja glükooli vahel - Propüleen glükool (PG) ja juurvilja glükool moodustavad SKYsmoke e-vedelike baaskoostise. Õige tasakaal nende kahe komponendi vahel on kõige olulisem, et tulemus oleks suurepärane, maitse puhas ja hea ning tossu piisavas koguses. SKYsmoke on selle tasakaalu leidnud ning toob tarbijateni kõige enam armastatud e-vedelikud, mis turul leida.
 • Puhas maitse - Maitse on see, mis on e-vedeliku juures tarbijale paremine. SKYsmoke kasutab vaid kõrge kvaliteediga looduslikke komponente, mis on välja töötatud oma ala vaieldamatute spetsialistide valvsa pilgu all.
 • Kvaliteetne nikotiin - Me kasutame ainult puhast nikotiini, milles ei leidu tubakale omaseid mürkaineid. NB!Nikotiin on sõltuvust tekitav aine, mis võib suure tarbimise korral kujutada endast tervisele ohtu!
 • Korralikult suletud tooted -SKYsmoke e-vedeliku pudelid on varustatud lastekindla sulgemissüsteemiga ning kaitsva kilega. Tänu neile on e-vedelike hea maitse garanteeritud kogu tarbimise ajaks.
×