0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

11 märki, et oled tõeline veipimisentusiast!

11 Märki mis viitavad sellele, et tegemist on ilmselt tõelise veipimisentusiastiga ning kelle teadmised e-sigarettidest ja nendega seonduvast on tõeliselt märkimisväärsed.

1. Sa tead, et OHM ei ole lihtsalt hääl, mida inimesed joogat tehes teevad.

Sa ei pruugi küll teada kogu teadust OHMi seaduse kohta kuid sa tead, et see mõõdab sinu aurusti takistust. Madalam OHM tähendab vähem takistust, mis omakorda tagab rohkem auru.

2. Sa saad pidevalt youtubest teateid uute veipimisteemaliste videote kohta.

Sa oled ilmselt vahele jäänud rohkem kui üks kord töö juures veipimis videote vaatamisega. Ei ole vahet, kas sulle meeldib vaadata uudiseid uute veipide või huvitavate trikkide kohta, sest valik on lihtsalt meeletu.

3. Sa lähed elevile, kui mõni uus maitse välja tuleb.

Kohe kui sa näed, et su lemmik bränd mõne uue maitsega välja tuleb, pead sa selle ilmtingimata koheselt tellima. Erinevate maitsetega eksperimenteerimine nagu hull teadlane on samuti üks sinu meelistegevusi.

4. Sina oledki pidudel see tossuga trikitaja.

Kõik teavad, et sinu trikkide repertuaar on üsna huvitav ning mitmekülgne kuid see, kas sa oma vahvaid trikke ka teistele näitad, sõltub juba sinust endast.

5. Sa tead rohkem kui ühe riigi veipimis seaduseid.

Iga kord kui puhkusele lähed, pead sa kindlasti välja uurima, kuidas on seadused just nendes riikides, kuhu parasjagu minek. Sõbrad on ilmselt hakanud käima sinult nõu küsimas, et kuidas erinevates riikides veipimine reguleeritud on.

6. Sa laed pigem täis oma e-sigareti aku kui oma telefoni.

Kui oled unustanud oma ühe kaabli koju ning ainult üks laadija on kaasas, siis otsustad sa kohe kindlasti just e-sigareti kasuks. Kellel seda laetud telefoni ikka vaja on?

7. Kõik teavad koheselt, kui sa ruumis oled olnud.

Kas põhjuseks on siis tossupilv kuhu sa kipud kaduma, või on õhus tunda hoopis sinu lemmik vedeliku lõhna, võid sa igal juhul kindel olla, et sinust jääb kindel märk alati maha.

8. Sul on internetis hulk sõpru, kellele meeldib samuti veipida.

Sa võid neid pidada juba üsna headeks sõpradeks, kuna te kõik armastate väga veipida. Te olete ilmselt juba ka kokkusaamisi korraldanud, et koos veipimismaailma trende arutada.

9. Sul on oma e-sigaretile ilmselt rohkem dekoratiivseid vidinaid kui kapis riideid.

E-sigareti kaaned, huulikud ja muu taoline on palju tähtsamad kui jalanõud ja särgid. E-sigarett peab ju ometi seljas olevate riietega kokku sobima.

10. Tundub, nagu oleks midagi käest puudu, kui seal parasjagu e-sigaretti pole.

E-sigareti kaotamine on nagu parima sõbra kaotamine. Sul on kummaline teha asju, mis nõuavad kahte kätt, kuna ühes käes on sul tavaliselt alati e-sigarett. On ka ette tulnud juhuseid, et kogemata pastakat käes hoides seda harjumusest imema oled hakanud.

11. Sinu lemmik hääl on uksekell.

Sest sa tead, et see on ilmselt postimees sinu uute vedelikega. Kui tekkis ka endal vajadus uute vedelike järgi, siis klikka siia.

Kui need 11 märki kirjeldasid just sind, siis võid nüüd julgelt öelda, et oled tõeline veipimisentusiast!

×