0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE Low
Berry Breeze

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Sobib nii uuele kasutajale kui ka neile, kes eelistavad mahedamat nikotiinisisaldust.

 

Sametine ja puuviljane Berry Breeze maitse

Küpsete mustade sõstarde hapukalt magusad kihid avanevad harmooniliselt koos õrna piparmündi alatooniga, mille tulemuseks on puuviljane ja sametine maitse ja madal nikotiinitunne. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Berry Breeze karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Väiksem kangus alustavale kasutajale

ACE Berry Breeze on keskmise tugevusega ja sobib ideaalselt nii uutele kui ka kogenud kasutajale, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist. Kogu nikotiinisisaldus 6 mg/g.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju

ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni

Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×