0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

SKYsmoke CLASSIC nikotiinisool Tubakas

Tubakamaitseline SKYsmoke e-vedelik on kõige populaarsem valik tubakasõprade seas, sest see on ainulaadselt puhta maitse ja tõepärase tubaka lõhnaga vedelik.

NB! Tegemist on nikotiinisoolaga! Nikotiinisool on uut tüüpi nikotiin, mis sobib inimestele, kes soovivad veipida suurema nikotiinikangusega e-vedelikku ilma ebameeldiva põletustundeta kurgus.  Sobib suurema nikotiinivajadusega veiparile. 

Kasutada seadmetes alla 14 W !

Loe nikotiinisoola eeliseid all pool, rubriigis "Üldinfo" või loe nikotiinisooladest pikemalt SIIT!

Kangus
Hind 9.70
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

NIKOTIINISOOLA EELISED:
Suurem rahuldustunne: Paljud veipijad, kes proovivad esmakordselt traditsioonilisi e-vedelikke, leiavad, et nad ei saa tavapärasest nikotiinist vajalikku „laksu” kätte. Lisaks sellele, ei pruugi traditsioonilised e-vedelikud tagada vajaduse täielikku rahuldust nagu seda just nikotiinisoolaga e-vedelike puhul täheldati.
Sujuvam ning pehmem kogemus: Paljude algajate veipijate jaoks on suureks miinuseks just tavapäraste freebase-nikotiiniga e-vedelike ebameeldiv mõju. Kui tubakatootjad lisavad tuimestava toimega aineid nagu mentool selleks, et seda varjata, siis e-vedeliku tootjad seda üldjuhul ei tee. Nikotiinisoolaga e-vedelik on aga pehmem ning ei tekita ärritust kurgus.
Parem maitse: Tavaline e-vedeliku nikotiin mõjutab vedeliku üleüldist maitset, samas kui nikotiinisooladel puudub igasugune mõju maitsele ning pakub seetõttu ka rikkalikku, maitserohket ning nauditavat veipimise kogemust.
Abiks suitsetamisest loobumisel: Nikotiinisool on üks efektiivsemaid nikotiini-tüüpe aitamaks suitsetajatel suitsetamisest loobuda. Kõrgema nikotiinisisalduse tõttu sarnanevad nikotiinisoolad tavatubaka suitsetamisele kõige enam, aidates seeläbi suitsetamise harjumusest paremini loobuda.

Diskreetsus: Nikotiinisoolas on VG ehk taimse glütseriini sisaldus väike. Selletõttu tekkiv auru hulk on väiksem. See võib olla eeliseks neile, kes ei taha endale tähelepanu tõmmata või teisi segada.

×