0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.

Parim nipp e-sigareti lurisemise vastu.

E-sigareti lurisemine on põhiline probleem paljudel kasutajatel. Miks või kuidas lurisemine tekib?

Loe artiklist all pool või vaata videot!

1. Osa aurustumata e-vedelikust on õhukanalisse jäänud.
2. Mõnikord hakkab e-sigaret lurisema ka peale e-vedelikuga täitmist, sest avades aurusti, kaob sealt seest vaakum, mis laseb e-vedelikul läbi küttekeha imbuda.
3. Samuti mõjutab väline temperatuur e-vedelikku. Näiteks suvel, kui on üle 25 kraadi sooja, siis e-vedelik muutub vedelaks ja e-sigaret hakkab lurisema – seda küll siis, kui e-sigaret on päikse käes mõnda aega olnud, näiteks rannas olles jääb e-sigaret välja ja saab kuuma päikest tunda.
4. Teine olukord tekib talvel. Kui õues on külm, siis e-vedelik tõmbub kokku. Ning kui te siis astute sooja tuppa, siis e-vedelik hakkab paisuma ning jällegi on lurisemise oht.
5. Ka seadistuses võib olla asi – ehk kui kasutate liiga väikest võimsust. Enamik küttekehade peale on märgitud soovitatav võimsuse vahemik ning peaks just seda vahemikku kasutama. Kui võimsus on liiga madal, siis osa vedelikust jääb lihtsalt aurustumata.

Selleks, et vältida e-vedeliku suhu sattumist ja lurisemist, on olemas üks väga lihtne ja vana liigutus – kraadiklaasi löök!

Võtke üks salvrätik, pange see huuliku ette, ning siis lööge paar korda suunaga alla. Kui nüüd võtate salvrätiku eest ära, siis näete, et see on märg. Tänu sellele liigutusele tuligi üleliigne e-vedelik õhukanalist välja ning lurisemine on kadunud! Samuti, peale kraadiklaasi lööki võib e-vedelikku olla natukene huuliku ja õhuavade juures. Tõmmake need kohad salvrätiga kuivaks ja veipige muretult edasi!

×