Ola 2200 VV/VW akumulators
Ola 2200 VV/VW akumulators
Ola 2200 VV/VW akumulators
Ola 2200 VV/VW akumulators
Ola 2200 VV/VW akumulators

Ola 2200 VV/VW akumulators

Dizains:
Klienta cena37.05 €
Cena
39.00 €
Pirkt

„Ola“ ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas saņemt maksimumu no e-cigaretes akumulatora, un kuri ir pieraduši vienlaikus izmantot dažādus iztvaicētājus. „Ola“ pārstāv akumulatoru jauno ēru inovatīvā līmenī.

“Ola” 2200 mAh akumulatoram papildus sprieguma regulēšanai (VV) ir iespējama arī jaudas regulēšana (VW). Ja mainot spriegumu ir nepieciešams uzzināt iztvaicētāja pretestību, tad, regulējot jaudu, tas nav nepieciešams – akumulators pats atpazīst iztvaicētāja pretestību un jauda tiek aprēķināta automātiski. Tagad jūs varat viegli izvēlēties vienu no diviem režīmiem.  Poga ir jānospiež 3 reizes 2 sekunžu laikā un mazliet jāpagaida. Tad pie pogas sāk mirgot LED indikators trijās krāsās (zila, sarkana, zaļa). Ar to akumulators brīdina, ka režīms ir ticis mainīts. Tagad, nospiežot  pogu, akumulators darbojas atbilstoši mainīta sprieguma (zaļais indikators) vai mainītas jaudas (zilais indikators) režīmā. Akumulatoram ir arī papildus drošības sistēma. Ātri nospiežot 5 reizes pogu, mirgo akumulatora sarkanais indikators. Tad akumulators ir saslēgts un e-cigareti izmantot nevar. Tādā pašā veidā notiek arī akumulatora atkārtota aktivizēšana.

Kad akumulatora kapacitāte sāk beigties, tad, papildus zilajam vai zaļajam indikatoram, iedegas arī sarkanais indikators. Tad ir pienācis īstais laiks uzlādēt akumulatoru.

 

“Ola” 2200mAh akumulators vislabāk ir piemērots ar Nicorex Nova, G2, Davide-S un Anyvape Peakomizer, kas izmanto BVC sildelementus. Šie sildelementi iztur jaudu 7-13 W diapazonā un ir ideāli piemēroti darboties kopā ar šo akumulatoru. Piemērots arī visiem citiem 510 tipa iztvaicētājiem.

Izmēri: Φ19mm*115mm

Komplektā iekrauts:
Ola 2200 VV/VW akumulators

Lasīt vairāk biežāk uzdotos jautājumus – atbildes par e-cigarešu akumulatoriem > > >

* Visu akumulatoru dzīves ilgums ir 300 lādēšanas reizes. Tas nozīmē, ka, pat lādējot tikai 5 minūtes, akumulators zaudē vienu lādēšanas reizi. Lai lādēšanas reizes būtu pilnīgas, ieteicams akumulatoru izmantot, līdz tas ir tukšs, un tikai tad veikt atkārtotu uzlādi. Vienmēr iesakām izmantot divus akumulatorus, lai lietošanas ērtums būtu pilnvērtīgāks: kamēr viens lādējas, tikmēr otru akumulatoru var izmantot.

* 2200 mAh uzlādes laiks ar 220V USB adapteri ir apmēram 5,2 stundas!


 

Apmaksa
100% Drošs maksājums
Pie mums varat maksāt, izmantojot Igaunijas, Somijas, Latvijas, Zviedrijas, Dānijas bankas saites.

Papildus tām, varat maksāt arī ar Paypal.
Transports
Nicorex e-veikals nosūta preces uz 56 valstīm.
Pasūtot preces par vairāk nekā € 40, ir bezmaksas transports Igaunijā un Latvijā.
Pasūtot preces par vairāk nekā € 50, ir bezmaksas transports Skandināvijā, ES un ārpus ES.

Igaunija un Latvija: 1-3 darba dienas, no 2.59€
Somija, Zviedrija, Dānija: 1-5 darba dienas, no 4.9€
Norvēģija: 1-6 darba dienas, no 8.9€
Visur ES: 1-7 darba dienas, no 4.9€
Visur ārpus ES: 1-2 nedēļas, no 8.9€


Klientu atsauksmes

Juho Polukainen
Kõik on hea... aurustid kestavad, akud on väga head... e-vedelike valik on üpris lai ning kõik on head... teenindus esindustes on tasemel... kõik kogemused on positiivsed