Ola 2200 VV/VW aku
Ola 2200 VV/VW aku
Ola 2200 VV/VW aku
Ola 2200 VV/VW aku
Ola 2200 VV/VW aku

Ola 2200 VV/VW aku

Disain:
Kliendihind37.05 €
Tavahind39.00 €
Lisa ostukorvi
Laos: Hetkel e-poes otsas
Vaata saadavust esindustes

Ola 2200 mAh akul on lisaks pinge reguleerimisele (VV) ka võimsuse reguleerimise võimalus (VW). Kui pinge muutmisel on tarvis teada aurusti takistust, siis võimsuse reguleerimiseks seda teada pole vaja- aku tunneb ise ära aurusti takistuse ning võimsus arvutatakse välja automaatselt. Kahe reziimi vahel saab valida nüüd lihtsalt. Vajutada tuleb nupule 3 korda 2 sekundi jooksul ja oodata hetke. Seejärel vilgub nupu juures led tuli kolme värviga(sinine, punane, roheline). Sellega annab aku märku, et režiimi on muudetud. Nüüd nupule vajutades töötab aku vastavalt kas muudetava pinge(roheline tuli) või muudetava võimsuse (sinine tuli) režiimis. Akul on peal ka turvasüsteem. 5 korda kiirelt nupule vajutades vilgub aku punane tuli. Nüüd on aku lukus ja e-sigaretti kasutada ei saa. Samamoodi toimub aku taasaktiveerimine.

Kui aku mahtuvus hakkab lõppema, siis süttib lisaks sinisele või rohelisele tulele ka punane tuli. Nüüd on õige aeg panna aku laaadima.

Laadimiseks ühendage aku otsa laadija. Kasutada saab spetsiaalse väljaulatuva otsaga 800 mAh'st  Nicorexi usb kiirlaadijat mida müüakse eraldi meie veebipoes. Kiirlaadijat võib laadida vaid arvuti USB 3 pordist või 220v-usb võrguadapterist.

Ola 2200mAh aku sobib kõige paremini Nicorex Aeratori ja Spiro aurustiga, mis kasutavad BVC küttekehasid. Need küttekehad kannatavad võimsust vahemikus 7-13 W ja on ideaalsed selle akuga koos töötama. Sobib ka kõigi teiste 510-tüüpi keermega aurustitega.

Mõõdud:Φ19mm*115mm

Komplekt sisaldab:
Ola 2200 VV/VW aku
Kasutusjuhend

Loe lisaks korduma kippuvad küsimusi-vastuseid e-sigarettide akude kohta > > >

* Kõikide liitium akude eluiga on 300 laadimiskorda. Et laadimiskorrad terviklikud oleksid, soovitame aku tühjaks tarbida ja alles seejärel laadima panna.Soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses.

* 2200 mAh laadimisaeg kiirlaadijaga on ca 3 tundi!

Maksmine
100% Turvaline maksta
Meil saad maksta Eesti, Soome, Läti, Rootsi, Taani pangalinkide ja krediitkaardiga.

Lisaks nendele saad maksta ka Paypal'i vahendusel.
Transport
Nicorexi e-pood saadab kaupa kokku 56. riiki.
Alates 40€ ostust TASUTA transport Eesti ja Lätti.
Alates 50€ ostust TASUTA transport Skandinaaviasse ja teistesse riikidesse.

Eesti ja Läti: 1-3 tööpäeva al. 2.59€
Soome, Rootsi, Taani: 1-5 tööpäeva al. 4.9€
Norra: 1-6 tööpäeva al. 8.9€
Kogu EU: 1-7 tööpäeva al. 4.9€
Väljaspool Euroopa Liitu: 1-2 nädalat al. 8.9€

Kliendihind kehtib kõikidele registreeritud püsiklientidele.

Iga püsiklient saab 5% soodustust kogu ostukorvi summalt. Kui tegemist on soodushinnaga, siis püsiklient saab 5% soodustus veel omakorda soodushinnalt.

Hinda arvestatakse automaatselt ostukorvis.

Soodustuse saamiseks logi enne ostu sooritamist kliendina sisse või registreeri ennast kliendiks!

Klientide arvamus

Juho Polukainen
Kõik on hea... aurustid kestavad, akud on väga head... e-vedelike valik on üpris lai ning kõik on head... teenindus esindustes on tasemel... kõik kogemused on positiivsed