Millist e-vedelikku valida?

Kui Sa seda artiklit loed, siis me eeldame, et oled tellimust tegemas. Kas oled uus klient ja Sul pole kindlat eelistust või teadmist, millist e-vedelikku valida või hoopis oled küsimuse ees, miks peaksid Nicorexi e-vedelikud valima? Ära muretse, proovime Sulle anda lühida ülevaate.

Alustame sellest, et mis on Nicorexi e-vedelike plussid paljude teiste tootjate ees:

 • Nicorexi e-vedelikud ei sisalda etanooli, kuna see tekitab kurgus ebameeldiva tunde ja kraabib kurku. Parematel vedelikel on asendatud etanool destilleeritud veega, mis muudab toote veelgi paremaks ning puhtamaks, seejuures tuues maitse paremini esile. Kopsude jaoks tähendab see sama nagu veedaksid aega aurusaunas - teadupärast on aurusaun tervisele hea. Nüüd aga kujutle, mis tunne oleks veeta aega etanooli saunas - eks igaüks teeb nüüd omad järeldused.
 • Nicorexi e-vedelikud on väga kõrge puhtusastmega ning omavad kvaliteedi sertifikaati. Paljusid meelitab kindlasti mitmete müüjate soodsam hind, kuid mõelge sellele, et paljud odavad vedelikud on kokku segatud võimalikult odavatest ja kes teab, mis päritoluga ainetest. Selliste müüjate puhul tõmbaksime paralleeli salaalkoholi müüjatega. Ise tehtud vedelikud ei vasta tavaliselt ühelegi nõudele ja on tervisele ohtlikud.
 • Nicorexi e-vedelikes on kasutatud naturaalseid maitseaineid.
 • Eelpool nimetatud kolm väga olulist omadust Nicorexi e-vedelike juures tagavad Sulle suure tossu koguse ja parema maitse.
 • Viimasena tasuks välja tuua omadus, millest alati ei pruugi arugi saada: peene otsaga tila e-vedelike pudelitel. See omadus tuleb esile teatud aurustite juures koheselt, kui täitmiseks on väga väike ava. Jämeda otsaga tilade puhul hakab pihta pläkerdamine ja muu jama.

Tulles tagasi e-vedelike valimise juurde, siis jätkame sellest,et kui Sa oled eelnevalt suitsetanud, siis kindlasti kõige turvalisem valik Sinu jaoks oleks Mboro. Antud vedelik meenutab enim tavasigarettide maitset ning aitab asendada nende tõmbamist. 
Kuid kui oled suitsetanud mentooliga suitse, siis kõige tuttavam on Sinu jaoks vast Mentooli vedelik.

Kui need maitsed on proovitud, võid edaspidiselt eksperimenteerida järgnevatega:

 • Prantsuse piip: aromaatne piibutubaka maitse, mis sobib suurepäraselt ka e-sigaretile. Suurepärane vaheldus tubakavedeliku sõpradele.
 • Virginia tubakas: antud e-vedelik omab väga tugevalt tuntavat äsja röstitud tubaka hõngu, õrnalt hapukas ja sobib eelkõige neile, kes soovivad intensiivsemat maitset.

Kui valikut aitab langetada paremini olemasolevate klientide eelistus, siis TOP 5 on järgmine:

 • Mboro: meenutab tavalise teadatuntud sigareti maitset ning on täiesti läbipaistev e-vedelik. Ühtlasi sobib see e-vedelik ka kõigi teiste maitsetega segamiseks.
 • Mentool: annab suitsetamisele värske mentooli hõngu, mis sarnaneb väga tradistioonilise mentooliga sigarettide maitsele. Mentool peidab tubakasuitsu kareduse.
 • Mustsõstar: e-vedelik on kergelt magus, kuid väga värskendava aroomiga.Sobilik neile, kes ei pea nii väga lugu tavalise tubaka maitsest.
 • Õun: Rohelise ja punase küpse õuna maitsega elektroonilise sigareti vedelik mõjub värskendavalt igale e-suitsu kasutajale.
 • Mojito: äratuntavalt õige Mojito kokteili maitsega-valgerumm,laim,piparmünt. Väga värskendav ja meeldiv. Sobib igapäevaseks veibiks ning värskem vaheldus tavalisele mentoolimaitselisele vedelikule.

Ülejäänud e-vedelikud Nicorexi valikus on nimetuse järgi ära tuntava maitsega.

Tellimise korral soovitame kindlasti kaaluda kahe erineva komplekti vahel, nimelt kas „4+2“ või „3-ne“ komplekt.

 • „4+2 komplekt“: saate e-vedeliku hinnaga kaasa kaks tasuta aurustit/küttekeha. Kuna e-sigareti aurustid/küttekehad on kulu osad ja parima tarbimiskogemuse saamiseks tuleb vahetada aurusteid/küttekehi regulaarselt. Näiteks eGo Sigma aurusti eluiga on keskeltläbi 2 pudelit vedelikku, peale mida küttekeha hakab läbi põlema. See protsess toob endaga kaasa kõrbe maitse ja tumedaks värvunud vedeliku. BVC küttekehi peab harvemini vahetama, nende elueaks loetakse 3-4 pudelit vedelikku. BVC küttekehad ei anna kõrbe maitset ega samuti ei värvu vedelik pruuniks, küll aga muutub aurukogus ja maitse tugevus.
 • „3 vedeliku komplekt“: tegemist on tavapärase mitme toote ostmise korral saadava allahindlusega. Selle vedeliku komplekti ostmise puhul võime eeldada, et kliendil on eelmistest kordadest aurusteid/küttekehi veel alles. Näiteks nagu eelpool mainitud BVC küttekeha peab vastu 3-4 pudelit.

Kui antud juhis oli kasulik ning soovid Nicorexi e-vedelike lähemalt tutvuda, siis kliki siia: https://www.nicorex.eu/e-vedelikud/