Kontakti

Nicorex Baltic OÜ
Address Valge 13, Tallinn
Postcode 11415
Country Igaunija
E-mail info at nicorex ee
Reg. no. 11246738
VAT payer EE101602462
Swedbank  
IBAN EE502200221031375062
SWIFT/BIC HABAEE2X
   
Internet orders info at nicorex ee
Customer service in Estonian (+372) 56 082 471
Kontakti

Nicorex Baltic OÜ
Valge 13, Tallinn, 11415, Igaunija
Telefons: (+372) 60 98 505

 

Successful Estonian Company, Credit rating AAA

Sven Kotke
Valdes loceklis
GSM: (+372) 55 638 191
sven at nicorex ee
Toomas Viilo
Valdes loceklis
GSM: (+372) 50 32 369
toomas at nicorex ee
Palīgs
Angela Reimers
Tel: (+372) 60 98 505
angela at nicorex ee
 
Veiko Hein
Veikali darbinieks
GSM: (+372) 53 455 380
veiko hein at nicorex ee
Helena Liiv
Vairumā
GSM: (+372) 58 558 534
helena liiv at nicorex ee
Noliktava/Loģistika
GSM: (+372) 58 555 011
orders at nicorex ee
 
Danel Valge
Mārketinga
danel at nicorex ee
Marek Leinjärv
Grāmatvedis
marek at nicorex ee
   
 
     

Nicorex ir zīmols, kas dzimis no ieinteresēto personu apkopotajām zināšanām un kopīgajām idejām. Nicorex ir radīts tādēļ, lai piedāvātu kvalitatīvu un patīkamu alternatīvu neveselīgiem ieradumiem. Mēs vēlamies, lai cilvēki varētu izjust prieku par veselīgāku un brīvāku dzīvi, kā arī mēs strādājam tā vārdā, lai veipošana būtu patīkamāka laika pavadīšana nekā smēķēšana, turklāt, nekaitējot savai un apkārtējo veselībai. Mēs vēlamies piedāvāt produktus, kurus arī paši labprāt izmantotu, tostarp ņemot vērā dažādu mērķa grupu vajadzības. Nicorex mērķis vienmēr ir bijis dot priekšroku kvalitātei, nevis kvantitātei, un tas gan saistībā ar produktiem, gan arī ar apkalpošanu. Šis lēmums ir atmaksājies, un tas ir redzams daudzu laimīgu pastāvīgo klientu veidolā, kas arī atspoguļo strauju uzņēmuma attīstību.

Uzņēmums darbību uzsāka ar nosaukumu “Ecig Group OÜ” 2012. gadā ar elektronisko cigarešu, uzpildes šķidrumu un piederumu tirdzniecību. Pirmais veikals tika atvērts 2013. gada pavasarī. Šobrīd uzņēmums ir nomainījis nosaukumu un darbojas ar nosaukumu “Nicorex Baltic OÜ”,  un pārstāvniecības veikali ar nosaukumu „Veipland“ ir izveidoti 10 vietās visā Igaunijā.

Mēs esam visstraujāk augošais uzņēmums Igaunijā, kas nodarbojas ar e-cigarešu tirgošanu. Četru darbības gadu laikā no nulles esam pacēlušies par tirgus līderiem, uzņēmumā ir izveidotas vairāk nekā 30 darba vietas, atvērti veikali Tallinā, Tartu, Pērnavā, Viljandi un Jehvi. Produkti tiek izplatīti ar apmēram 500 izplatītāju starpniecību Baltijas valstīs un Skandināvijā, kā arī ar e-komercijas starpniecību visā pasaulē.

Sadarbībā ar ražotāju rūpnīcām nepārtraukti attīstām savus produktus, kurus tirgojam ar reģistrētu Nicorex zīmolu. Mēs esam arī zīmola Joyetech oficiālais importētājs Igaunijā un Aspire ekskluzīvais pārstāvis. Papildus piedāvājam sekojošu zīmolu produktus: SMOK, Wismec, eLeaf, Paff, Colinss, Tesla, XTAR, Sony, Joecig utt.

Nicorex Baltic kā pirmais uzņēmums savā nozarē ir saņēmis ISO 9001:2015 sertifikātu, kā arī par uzņēmuma kredīta reitingu ir noteikts AAA. Uzņēmums ir Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un E-cigarešu tirgotāju un lietotāju savienības biedrs.

Mūsu vīzija ir Nicorex un Veipland zīmola atpazīstamība Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Mūsu misija ir radīt e-cigarešu lietotājam ērtu, stilīgu, izturīgu un lietotājam draudzīgu produktu pieejamību kopā ar kvalitatīviem pakalpojumiem, un tādējādi izveidot ilgtermiņa un ciešas attiecības ar klientiem.

Pamatojoties uz augstākminēto, mēs esam sev noteikuši sekojošus darbības pamatprincipus:

PROFESIONALITĀTE
Esot ceļlauži savā nozarē, veicam savu darbu efektīvi un uzticami. Lieliski pazīstam savu nozari un produktus.

ORIENTĒŠANĀS UZ KLIENTU
Mēs komunicējam atklāti un spējam uzklausīt, kā arī rēķināties un piepildīt klienta vēlmes un vajadzības.

UZTICAMĪBA
Koncentrējamies uz problēmu profilaksi, nevis seku likvidēšanu. Mēs cienām vienošanās, ievērojam prasības un izpildām solījumus.

KOMANDAS DARBS
Mēs esam lojāli un apzinīgi, kā arī savu mērķu sasniegšanas vārdā darbojamies kā vienota komanda.

ATTĪSTĪBA
Mēs pastāvīgi mācāmies, lai paplašinātu savas zināšanas un redzesloku, tādejādi veicinot mūsu uzņēmuma attīstību.