0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Kādu e-šķidrumu izvēlēties?

Ja Jūs lasāt šo rakstu, tad mēs pieņemam, ka jūs vēlaties veikt pasūtījumu. Vai esi jauns klients un Tev nav konkrētas vēlmes vai zināšanu, kādu e-šķidrumu izvēlēties vai tomēr esiet dilemmas priekšā, kāpēc Jums būtu jāizvēlas Nicorex e-šķidrumi?  Neuztraucieties, mēs mēģināsim sniegt Jums īsu pārskatu.

Sāksim ar to, kādas ir Nicorex e-šķidrumu priekšrocības, salīdzinot ar daudzu citu ražotāju produktiem:

 • Nicorex e-šķidruminesatur etanolu, jo tas rada nepatīkamu sajūtu rīklē un rada skrāpējuma sajūtu kaklā. Labākajos šķidrumos etanols ir aizvietots ar destilētu ūdeni, kas padara produktu par vēl labāku un tīrāku, turklāt labāk izceļot garšu. Uz plaušām iedarbība ir tāda pati, kā ja Jūs pavadītu laiku tvaika pirtī – kā zināms, tvaika pirtij ir laba iedarbība uz veselību. Bet tagad iedomājieties, kāda sajūta Jums būtu, ja Jūs uzturētos etanola pirtī - ikviens šeit var izdarīt savus secinājumus.
 • Nicorex e-šķidrumiem ir ļoti augsta tīrības pakāpe, un tiem piešķirts ir kvalitātes sertifikāts. Daudzus noteikti pievilina vairāku pārdevēju zemākā cena, bet aizdomājieties par to, ka daudzi lēti šķidrumi ir sajaukti ar pēc iespējas lētākām un, kas zina, no kurienes nākušām izejvielām. Šādus pārdevējus mēs salīdzinām ar nelegālā alkohola tirgotājiem. Paštaisīti šķidrumi parasti neatbilst nekādām prasībām un ir veselībai bīstami.
 • Nicorex e-šķidrumos ir izmantotas dabīgas garšvielas.
 • Iepriekš minētās trīs ļoti svarīgās Nicorex e-šķidrumu īpašības nodrošina Jums lieli dūmu daudzumu un labāku garšu.
 • Visbeidzot būtu jāuzsver īpašība,kuru ne vienmēr ir iespējams uzreiz saprast: e-šķidrumu pudelīte ar šauru piltuves tipa uzgali. Šī īpašība uzreiz izceļas saistībā ar konkrētiem iztveicētājiem, kad uzpildīšanai ir ļoti maza atvere. Uzgaļiem ar platu piltuves tipa uzgali šķidrums noplūst garām un rodas un citas problēmas.

Atgriežoties pie e-šķidrumu izvēles, turpinām ar to, ka ja esiet iepriekš smēķējuši, tad noteikti visdrošākā izvēle Jums ir Mboro. Šis šķidrums visvairāk atgādina parasto cigarešu garšu un palīdz aizvietot vēlmi smēķēt tradicionālās cigaretes. 
Bet, ja esiet smēķējuši cigaretes ar mentolu, tad vispazīstamākais Jums būtu Mentola šķidrums.

Kad iepriekš minētās garšas ir izmēģinātas, tad turpmāk varat eksperimentēt ar sekojošām:

 • Franču pīpe: aromātiska pīpju tabakas garša, kas ir lieliski ideāli arī e-cigaretei. Lieliska pārmaiņa tabakas šķidruma cienītājiem.
 • Virginia tabaka: šim e-šķidrumam ir ļoti spēcīgs grauzdētas tabakas aromāts, viegli skābena un tā galvenokārt ir piemērota tiem, kas vēlas baudīt intensīvāku garšu.

Ja izvēli vieglāk ir veikt, balstoties uz esošo klientu visvairāk iegādātajiem e-šķidrumiem, tad TOP 5 ir sekojošs:

 • Mboro: atgādina tradicionāli pazīstamās cigaretes garšu un ir pilnībā caurspīdīgs e-šķidrums. Šis e-šķidrums ir piemērots arī sajaukšanai ar visām citām garšām.
 • Mentool: piešķir smēķēšanai svaiga mentola elpu, kas ir ļoti līdzīga tradicionālo cigarešu mentola garšai. Mentols paslēpj tabakas dūmu raupjumu.
 • Upeņu: e-šķidrums ir mazliet salds, bet ar ļoti atsvaidzinošu aromātu. Piemērots tiem, kas īpaši neciena parastās tabakas garšu.
 • Ābolu: elektroniskās cigaretes šķidrums ar zaļā un sarkanā nogatavojušās ābola garšu iedarbojas atsvaidzinoši uz katru e-cigaretes lietotāju.
 • Mojito: ar atpazīstami īsto Mojito kokteiļa garšu baltais rums, laims, piparmētra. Ļoti atsvaidzinošs un patīkams. Piemērots ikdienas smēķēšanai un ir svaigāka pārmaiņa tradicionālajam mentola e-šķidrumam.

Pārējie Nicorex sortimenta e-šķidrumi ir ar garšu, kas ir atpazīstama pēc to nosaukuma.

Veicot pasūtījumu, noteikti iesakām apsvērt kādu no zemāk piedāvātajiem komplektiem. Šie komplekti ir „20 “, „4+2“ vai „3“.

 • „20 šķidrumu komplekts“: šis komplekts ir paredzēts tiem, kas iepērk šķidrumus vairumā, un ir gatavi nopirkt vairāk, lai attiecīgi arī vairāk ietaupītu. Šajā komplektā viena esošā e-šķidruma cena ir 5 eiro.
 • „4+2 komplekts“: komplektā ar e-šķidrumu saņemsiet divus iztvaicētājus/sildelementus bez maksas. Tā jā iztvaicētāji/sildelementi ir nomaināmas apkopes detaļas, tad, lai gūtu labāko lietošanas pieredzi, iztvaicētāji/sildelementi ir jānomaina regulāri. Piemēram, eGo Sigma iztvaicētāja darba dzīve ir vidēji 2 pudelītes šķidruma, pēc kurām sildelements sāk izdegt. Šis process rada piedeguma garšu un tumšā krāsā iekrāsojušos šķidrumu. BVC sildelementi ir jāmaina retāk, par to darba dzīvi tiek uzskatītas 3-4 pudelītes šķidruma. BVC sildelementi nepiedod piedeguma piegaršu, kā arī neiekrāso šķidrumu brūnā krāsā, bet tam mainās tvaika daudzums un garšas stiprums.
 • „3 šķidrumu komplekts“: šī ir parastā atlaide, kad Jūs iegādājat vairākus produktus vienlaicīgi. Ja Jūs iegādāsiet šo komplektu, tad mēs pieņemam, ka klientam ir saglabājušies vēl iztvaicētāji/sildelementi no iepriekšējā pirkuma. Piemēram, kā tas tika minēts iepriekš, BVC sildelements ir paredzēts priekš 3-4 pudelītēm šķidruma.

Ja šis ceļvedis bija noderīgs, un esiet gatavi veikt pasūtījumu, tad noklikšķiniet šeit: https://www.nicorex.eu/e-skidrums/

×