Maksāšana

Pie mums varat iepirkties droši! Visi Nicorex e-veikala apmaksas risinājumi ir nodrošināti ar drošu 128-bitu SSL savienojumu.

Mēs nesaglabājam klientu bankas un kredītkartes datus, kā arī tie nav pieejami trešajām pusēm.

Informācijai:

Nicorex.eu e-veikalā par pasūtījumiem var norēķināties ar visbiežāk pieejamajiem maksājumu risinājumiem.

Norēķināties var, izmantojot:

  • Dažādu valstu banku saites
  • Starptautisko Paypal maksāšanas sistēmu un kredītkartes (VISA, Maestro, MasterCard)
  • Klarna rēķinuvai apmaksu pa daļām (uz nomaksu). Šī iespēja ir ļoti populāra Skandināvijā.
  • Parasto bankas pārskaitījumu.
  • Igaunijā – preces saņemot paku terminālā.

 

Maksājumu veidi:

Banku saites

Ērtākais un ātrākais risinājums

Pieejamība valstīs: Igaunija, Latvija, Somija, Zviedrija, Dānija.

Apmaksājot pirkumu ar bankas saiti, veicat  komersantam 100% priekšapmaksu par precēm. Naudas ienākšana ir redzama nekavējoties, pamatojoties uz to, pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā.

Kredītkartes

Starptautiskā drošība

Pieejamība valstīs: starptautiski.

Apmaksājot pirkumu ar kredītkarti, veicat  komersantam 100% priekšapmaksu par precēm, bet šī apmaksas summa komersantam tiek izsniegta ar novēlojumu, lai garantētu klientam drošību. Naudas ienākšana ir redzama nekavējoties, pamatojoties uz to, pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā.

Paypal

Drošs un ērts lietotājam

Pieejamība valstīs: starptautiski.

Lai apmaksātu pirkumu ar Paypal risinājumu, klientam ir jābūt Paypal kontam, kur tam ir iespējams saistīt ar šo kontu savu personīgo debetkarti un ar Paypal starpniecību to izmantot visā pasaulē. No klienta viedokļa arī Paypal ir ļoti drošs risinājums, jo apmaksas summa komersantam tiek izsniegta ar novēlojumu, lai nodrošinātu drošu preču nonākšu līdz klientam.

Parastais bankas pārskaitījums

Klasisks, bet lēns risinājums

Pieejamība valstīs: starptautiski.

Par apmaksas veidu izvēloties parasto bankas pārskaitījumu, komersants nosūta klientam uz e-pastu priekšapmaksas rēķinu. Klientam ir jāpieslēdzas savai interneta bankai vai jādodas uz bankas filiāli un, pamatojoties uz nosūtīto rēķinu, ir jāveic 100% priekšapmaksa komersantam. Pēc summas ienākšanas komersanta bankas kontā,  pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā. Atkarībā no starptautisko pārskaitījumu ienākšanas laika bankas kontā, pasūtījumu izsūtīšana pēc tam, kad klients ir veicis bankas pārskaitījumu, var aizņemt vairākas darba dienas.

Klarna rēķins

Apmaksas termiņš 14 dienas

Pieejamība valstīs: Somija, Norvēģija, Dānija.

Pasūtījuma veikšana ar Klarna rēķina risinājumu ir ārkārtīgi vienkārša. Jums nav jāievada savi bankas dati vai kāda cita līdzīga informācija. Kad pie Klarna pakalpojumu sniedzēja esiet atvēruši savu kontu, tad varat ātri un vienkārši pasūtīt preces no e-veikaliem, kas ir saistīti ar Klarna pakalpojumu, apmaksājot preces 14 dienu laikā. Ja vēlaties, tad vēlāk rēķina apmaksu varat pārformēt par nomaksas pakalpojumu un norēķinus par precēm veikt pa daļām. 
Pakalpojumu finansē Klarna, atsevišķos gadījumos komersants var prasīt papildu vienreizēju pakalpojuma maksu.

Komersants pasūtījumu nosūta nākamajā darba dienā, ja tiek saņemts Klarna apstiprinājums.

Lasīt vairāk par Klarna apmaksu šeit: Klarna rēķins

Klarna nomaksa (apmaksa pa daļām)

Apmaksa saskaņā ar izvēlētajām nomaksas daļām

Pieejamība valstīs: Somija, Norvēģija, Dānija.

Izvēloties Klarna nomaksas risinājumu, saņemsiet preces un par precēm maksāsiet Klarna pakalpojumu sniedzējam uz nomaksu, veicot maksājumus pa daļām pēc maksājumu grafika. Pieejami ir četri maksājumu grafiki – 3, 6, 12, un 24 mēneši. Līdz 12 mēnešu maksājumu grafika gadījumā, maksa par rēķiniem ir tikai  3.95 EUR mēnesī un aktivēšanas maksa par pakalpojumu ir no 9,9 EUR.
Pakalpojumu finansē Klarna.

Lasīt vairāk par Klarna apmaksu šeit: Klarna nomaksa

Ar pēcapmaksu preces saņemot

Apmaksa preces saņemot

Pieejamība valstīs: Igaunija.

Par precēm apmaksāsiet ar pēcapmaksu, preces saņemot. Preces tiek izsūtītas nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma noformēšanas. Preces tiek nosūtītas uz izvēlēto paku terminālu. Un apmaksa notiek paku terminālā preču izsniegšanas brīdī ar bankas karti.