0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Maksāšana

Pie mums varat iepirkties droši! Visi Nicorex e-veikala apmaksas risinājumi ir nodrošināti ar drošu 128-bitu SSL savienojumu.

Mēs nesaglabājam klientu bankas un kredītkartes datus, kā arī tie nav pieejami trešajām pusēm.

Informācijai:

Nicorex.eu e-veikalā par pasūtījumiem var norēķināties ar visbiežāk pieejamajiem maksājumu risinājumiem.

Norēķināties var, izmantojot:

  • Dažādu valstu banku saites
  • Starptautisko Paypal maksāšanas sistēmu un kredītkartes (VISA, Maestro, MasterCard)
  • Parasto bankas pārskaitījumu.
  • Igaunijā – preces saņemot paku terminālā.

 

Maksājumu veidi:

Banku saites

Ērtākais un ātrākais risinājums

 

Apmaksājot pirkumu ar bankas saiti, veicat  komersantam 100% priekšapmaksu par precēm. Naudas ienākšana ir redzama nekavējoties, pamatojoties uz to, pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā.

Kredītkartes

Starptautiskā drošība

 

Apmaksājot pirkumu ar kredītkarti, veicat  komersantam 100% priekšapmaksu par precēm, bet šī apmaksas summa komersantam tiek izsniegta ar novēlojumu, lai garantētu klientam drošību. Naudas ienākšana ir redzama nekavējoties, pamatojoties uz to, pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā.

Paypal

Drošs un ērts lietotājam

 

Lai apmaksātu pirkumu ar Paypal risinājumu, klientam ir jābūt Paypal kontam, kur tam ir iespējams saistīt ar šo kontu savu personīgo debetkarti un ar Paypal starpniecību to izmantot visā pasaulē. No klienta viedokļa arī Paypal ir ļoti drošs risinājums, jo apmaksas summa komersantam tiek izsniegta ar novēlojumu, lai nodrošinātu drošu preču nonākšu līdz klientam.

Parastais bankas pārskaitījums

Klasisks, bet lēns risinājums

 

Par apmaksas veidu izvēloties parasto bankas pārskaitījumu, komersants nosūta klientam uz e-pastu priekšapmaksas rēķinu. Klientam ir jāpieslēdzas savai interneta bankai vai jādodas uz bankas filiāli un, pamatojoties uz nosūtīto rēķinu, ir jāveic 100% priekšapmaksa komersantam. Pēc summas ienākšanas komersanta bankas kontā,  pasūtījums tiek izsūtīts nākamajā darba dienā. Atkarībā no starptautisko pārskaitījumu ienākšanas laika bankas kontā, pasūtījumu izsūtīšana pēc tam, kad klients ir veicis bankas pārskaitījumu, var aizņemt vairākas darba dienas.

Ar pēcapmaksu preces saņemot

Apmaksa preces saņemot

 

Par precēm apmaksāsiet ar pēcapmaksu, preces saņemot. Preces tiek izsūtītas nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma noformēšanas. Preces tiek nosūtītas uz izvēlēto paku terminālu. Un apmaksa notiek paku terminālā preču izsniegšanas brīdī ar bankas karti.

 

×