0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Innokin Zenith 25mm aurusti 2ml

Innokin Zenith aurusti valmis 2 väga populaarse veibi teemalise youtube kanali pidaja Phil Busardo ja Dimitris Agrafiotise (Vapegreek) ning Innokini tehase koostööl. Tegemist on kahe staažika endise suitsetajaga, kes on saanud täielikult tubakavabaks tänu e-sigaretile. Mõlemad peavad youtube kanaleid, kuhu panevad turule jõudnud toodete arvustusi ning tutvustusvideosi. Ühise koostöö tulemusel loodi  lihtsasti kasutatav ja hästi toimiv suust kopsu aurusti – Zenith.

Zenith aurusti on ülevalt täidetav, alt reguleeritava õhuvooluga ja mugavalt vahetatava küttekehaga. Aurusti töötab 0.8 ohm ja 1.6 ohm takistusega kanthal küttekehaga, mis töötab madalamal võimsusel ning tagab jahedama puhta maitsega mahvi. Küttekeha vahetatakse aurusti tagurpidi asendis ning aurusti ehitus võimaldab küttekeha vahetamist ilma vedelikku aurustist eemaldamata. Aurustil on väga hea täitmismehhanism – keerates aurusti päise osa, avaneb täitmiseks küljel ava. Ava on suur, täitmine on väga mugav, samas toimib aurusti päise osa vedeliku juhtimise mehhanismina, mis peatab täitmise hetkel vedeliku pealevoolu küttekehasse. Selliselt ei ujuta küttekeha täitmisel üle.
NB! Innokin Zenith aurusti diameeter on 24,7mm! Enne ostu palume veenduda sobivuses akuga.

Vali viimistlus
Hind 36.00
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Komplekt sisaldab:
1x Zenith aurusti koos 1.6 ohm (10-14W) küttekehaga
1x 0.8 ohm küttekeha (15-18W)
1x varuhuulik
4x Huuliku tihendid
1x Kasutusjuhend

×