0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Innokin iTaste Kroma-A + Zenith 25mm e-sigaret

Innokin iTaste Kroma-A ja Zenith 25mm komplekt on kompaktne e-sigaretikomplekt, mis toob Sinuni Innokini kõrgtehnoloogia! Lisaks mugavale ja ilusale Kroma-A akule, on komplektis lihtsasti kasutatav ja hästi toimiv suust kopsu aurusti - Zenith!

Zenith aurusti on ülevalt täidetav, alt reguleeritava õhuvooluga ja mugavalt vahetatava küttekehaga. Aurusti töötab 0.5 ohm ja 1.6 ohm takistusega kanthal küttekehaga, mis töötab madalamal võimsusel ning tagab jahedama puhta maitsega mahvi. Küttekeha vahetatakse aurusti tagurpidi asendis ning aurusti ehitus võimaldab küttekeha vahetamist ilma vedelikku aurustist eemaldamata. Aurustil on väga hea täitmismehhanism – keerates aurusti päise osa, avaneb täitmiseks küljel ava. Ava on suur, täitmine on väga mugav, samas toimib aurusti päise osa vedeliku juhtimise mehhanismina, mis peatab täitmise hetkel vedeliku pealevoolu küttekehasse. Selliselt ei ujuta küttekeha täitmisel üle.

Innokin iTaste Kroma-A ja Zenith 25mm komplektiga kaasas on uus 0,5 ohm Plexus Z küttekeha! Plexus Z küttekeha on esimene Mesh tüüpi küttekeha, mis sobib suust-kopsu veipimiseks. Sellel küttekehal on suurem pindala, mis tahab parema ja ühtlasema maitse. 

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõdud: 115 x 46 x 24mm
  • Režiimid: VT-Ni / VT-Ti / VT-SS / VW
  • Võimsus: 6-75W
  • Pinge: 0 - 7.5V
  • Temp. režiim: 150C - 315C / 300F-600F
  • Aku: 2000mAh Li-Po (sisseehitatud) 
  • Laadimisvool: 2A/5V
Vali viimistlus
Osta lisaks juurde:
Hind 96.70
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Komplektis:

1x Kroma A aku
1x Innokin Zenith aurusti (0.5Ω Plexus Z coil)
1x 1
.6 ohm coil
1x Lisa huulik
1x Tihendid
1x Silikoonrõngas
1x Mikro USB kaabel
1x Kasutusjuhend

×