0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Innokin CoolFire Mini + Zenith 22mm e-sigaret

Hind 69.00 -23%
Järelmaksuga ostes: 7 €

Innokin CoolFire Mini + Zenith 22mm e-sigaret on kompaktne ja istub kätte nagu valatult. Tegu väga hea ning lihtsa komplektiga, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud veipijatele. Lisaks Coolfire Mini 1300mAh akule on komplektis lihtsasti kasutatav ja hästi toimiv suust kopsu aurusti Zenith 22mm!
Zenith aurusti on ülevalt täidetav, alt reguleeritava õhuvooluga ja mugavalt vahetatava küttekehaga. Aurusti töötab 1.6 ohm takistusega kanthal küttekehaga, mis töötab madalamal võimsusel ning tagab jahedama puhta maitsega mahvi. Küttekeha vahetatakse aurusti tagurpidi asendis ning aurusti ehitus võimaldab küttekeha vahetamist ilma vedelikku aurustist eemaldamata. Aurustil on väga hea täitmismehhanism – keerates aurusti päise osa, avaneb täitmiseks küljel ava. Ava on suur, täitmine on väga mugav, samas toimib aurusti päise osa vedeliku juhtimise mehhanismina, mis peatab täitmise hetkel vedeliku pealevoolu küttekehasse. Selliselt ei ujuta küttekeha täitmisel üle.

Innokin Coolfire Mini ja Zenith 22mm komplektiga kaasas on uus 0,5 ohm Plexus Z küttekeha! Plexus Z küttekeha on esimene Mesh tüüpi küttekeha, mis sobib suust-kopsu veipimiseks. Sellel küttekehal on suurem pindala, mis tahab parema ja ühtlasema maitse. 

Spetsifikatsioonid

Mõõdud: 108mm x 34 mm x 22 mm
Aku mahutavus: 1300mAh
Režiimid: Võimsuse režiim, Pinge režiim
Võimsus: 6-40W
Pinge: 3.0-7.5V
Aurusti diameeter: 22mm
Aurusti mahutavus: 2ml

Vali viimistlus
Osta lisaks juurde:
×
×