0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
GRITT Frost Bite

Kliendihind 4.99

Kohene mõju, pikaajaline efekt
GRITT-i vedajaks on värske tunne koos kohese mõjuga, rõhutades populaarset ja intensiivset nikotiinielamust, mida tarbijad armastavad. Neile, kes otsivad kiiret, intensiivset nikotiinilaksu ja eriti värskendavat maitset.

Ehe ja jahutav mentoolimaitse
Puhta mentooli fookusega ühendab GRITT Frost Bite intensiivseima külma tunde koos tugeva hammustusega huules ja selge soolase mõjuga. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus
Oma viimistletud ja diskreetse SUPER-SLIM formaadiga sisaldab iga GRITT Frost Bite karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata teie asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tugev kangus kogenud kasutajale
GRITT Frost Bite sobib kogenud kasutajale. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist.

Kuidas kasutada GRITT nikotiinipatju 
GRITT nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge GRITT sensatsiooni 
Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis GRITT nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.


 

Sobib komplekti

×
×