0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

Geekvape Aegis Solo + Innokin Zenith
e-sigaretikomplekt

Hind 0.00

Aegis solo ilus disain, veekindlus, põrutuskindlus ja tolmukindlus kokkupanduna Innokin Zenith aurusti ökonoomsuse ja kasutusmugavusega teeb sellest ühe parima e-sigaretikomplekti igapäevaseks kasutamiseks!

Geekvape on maailmas ülimalt hinnatud e-sigareti tootja ning nende uusim mod on ülimalt kompaktne, kerge ning ergonoomiline Aegis Solo!
Geekvape Aegis Solo on loodud järgimaks täpselt käe kuju, töötab ühel 18650 aku elemendil (ei kuulu komplekti) ning võimsus küündib kuni 100W!
Peale kõige selle, on Geekvape Aegis Solo ka IP67 VEEKINDEL, TOLMUKINDEL ning PÕRUTUSKINDEL.

Zenith aurusti on ülevalt täidetav, alt reguleeritava õhuvooluga ja mugavalt vahetatava küttekehaga. Aurusti töötab 0.5 ohm ja 1.6 ohm takistusega kanthal küttekehaga, mis töötab madalamal võimsusel ning tagab jahedama puhta maitsega mahvi. Küttekeha vahetatakse aurusti tagurpidi asendis ning aurusti ehitus võimaldab küttekeha vahetamist ilma vedelikku aurustist eemaldamata. Aurustil on väga hea täitmismehhanism – keerates aurusti päise osa, avaneb täitmiseks küljel ava. Ava on suur, täitmine on väga mugav, samas toimib aurusti päise osa vedeliku juhtimise mehhanismina, mis peatab täitmise hetkel vedeliku pealevoolu küttekehasse. Selliselt ei ujuta küttekeha täitmisel üle.

Aku
Aurusti
Osta lisaks juurde:
×
×