0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Eleaf iPower 80W aku 5000mAh

iPower e-sigareti akul on ülimalt mahukas 5000mAh´ne aku element, mis on suudetud paigutada kompaktsesse disaini. Antud aku üheks suurimaks eeliseks on vastupidavus ükskõik mis kasutusrežiimis. Peale selle, et iPoweril on uus „Smart mode“ ja kustomiseeritava logo lisamise võimaluse on ta ka moeka välimuse ja saadaval mitmes erinevas ning atraktiivses viimistluses. Tegemist on tõetruu akuga tõelisele veipijale.

 

Värv
Hind 85.00
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Omadused:
Mõõdud: 49.5mm*23.5mm*83.5mm
Keerme tüüp: 510
Väljundrežiimid: VW/Bypass/Smart/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) Väljundvõimsus: 1-80W
Takistusvahemik: 0.05-1.5ohm (TC režiim), 0.1-3.5ohm (VW/Bypass/Smart režiimis)
Temperatuurivahemik: 100-315℃/200-600℉ (TC režiim) Viimistlused: hõbedane, valge, hall, pronks, puit

Komplektis:
1×iPower
1×USB-kaabel
1×Kasutusjuhend

Kasutamine
Sisse/välja lülitamine:
Seadme sisse/välja lülitamine käib viie järjestikkuse vajutusega Põhinupul.E-Suitsu tõmbamine:
Hoidke Põhinuppu all ning tõmmake läbi huuliku. Peale tõmbamise lõppu laske Põhinupp lahti.
Tõmbamise ajal OLED ekraan väljas funktsioon:
Funktsiooni sisse/välja lülitamiseks hoidke sisselülitatud seadmel samaaegselt all Põhinuppu ja Alla nuppu. Selles funktsioonis saate kasutada akut nii, et ekraan on samal ajal väljas. Korra Põhinuppu vajutades kuvab ekraan teie seadeid.
Reguleerimisnuppude lukustamine:
Hoides all mõlemat reguleerimisnuppu 2 sekundi vältel, tekib ekraanile kiri „Lock“. See lukustab reguleerimisnupud, et vältida juhuslikku vajutust. Sama protsessi korrates, tekib ekraanile kiri „Unlock“ – nüüd on reguleerimisnupud jälle kasutatavad.
Ekraani orientatsiooni muutmine:
Kui seade on väljalülitatud, hoidke samaaegselt all mõlemat reguleerimisnuppu – ekraani orientatsioon muutub 180 kraadi võrra.
Tõmbamisrežiimide vahetus:
Sisselülitatud seadmes vajutage pikemalt Režiimi nuppu. Iga järgneva pikema Režiimi nupu vajutusega saate valida järgmiste režiimide vahel: VW(võimsus), Bypass, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS, TCR-M1, TCR-M2, TCR-M3.

1. VW ehk võimsuse režiimis saab reguleerimisnuppude abil valida endale sobiv väljundvõimsus (1W-80W). Sobivad küttekehad vahemikus 0.1 oomi kuni 3.5 oomi.
2. Bypass režiim on võimsuse väljundrežiim otse aku elemendilt.
3. Tark režiim ehk Smart mode. Selles režiimis saate määratleda erinevate küttekehade takistustele erinevad võimsused (1-80W) ning aku jätab antud takistuse ja võimsuse endale mällu. Kokku saab salvestada 10 profiili. Kui te muudate ühe takistuse juba salvestatud võimsust, siis aku jätab mällu viimase võimsuse väärtuse. Kui mälus on juba 10 profiili, siis kõige esimene salvestatud profiil asendatakse uuega. See režiim on hea nende jaoks, kes kasutavad erinevaid aurusteid ning küttekehasid. Näiteks 1,6 oomise küttekeha jaoks võib salvestada 10W ning 0,25 oomise küttekeha jaoks 50W. Nüüd ei pea enam eraldi võimsust reguleerima, kui vahetate küttekeha/aurustit.
4. TC-Ni, TC-Ti, TC-SS režiimis toetab seade Nikkel(Ni), Titaan(Ti) ning roostevabast terasest (SS) küttekehasid.
Temperatuuri reguleerimine – temperatuuri saab reguleerida Celsiuse skaalal 100°-315° ning Fahrenheiti skaalal 200°-600° vajutades reguleerimisnuppe. Kui temperatuur on maksimum 315°C ning peale seda vajutada Üles nuppu, siis muutuvad kraadid Fahrenheiti skaalale. Kui valida miinimum kraadid Fahrenheiti skaalal (200°F) ning seejärel vajutada Alla nuppu, siis muutuvad kraadid Celsiuse skaalale.
Seadistada tuleks ka võimsuse (W) limiit, mis tuleneb küttekeha taluvusvõimsusest. See on võimsus, mis rakendatakse aku käivitusmomendil küttekehale. Edasist võimsust kontrollib juba seadistatud temperatuur. Võimsust saate reguleerida, kui hoiate all Režiimi nuppu ning alla või üles nuppu.
Takistuse lukustamiseks tuleb töötavas seadmes hoida all Põhinuppu ning Üles nuppu. NB! Takistuse lukk panna toatemperatuuril, kuna erinevatest keskkondades võib küttekeha takistus mõnel määral muutuda. Samuti, kui vahetate küttekeha teise takistusega küttekeha vastu, siis tuleb Takistuse lukk eelnevalt maha võtta.
5. TCR režiim on mõeldud neile, kes kerivad ise küttekehasid erinevatest materjalidest. Ainult professionaalsetele kasutajatele!

Mikro USB pesa funktsioonid
Laadimine:
Aku indikaator hakkab vilkuma, kui aku laetuse tase on langenud alla 10%. Akut saab laadida kasutades Mikro USB kaablit (1A adapterist või arvuti USB pesast). 1A adapterist on aku laadimise aeg umbes 6,5 tundi.
Tarkvara uuendamine:
Tarkvara saab uuendada, kui ühendada eLeaf iPower arvutiga, kasutades Mikro USB kaablit.

Omadused
Aurusti kaitse:
Kui ühe tõmbe pikkus ületab 10 sekundit, siis lülitub väljundvõimsus automaatselt välja ning ekraanile tuleb kiri „Over 10s“
Aurusti madala takistuse teade:
Kui küttekeha takistus on alla 0.1 oomi VW või Bypass režiimis või madalam kui 0.05 oomi Temperatuuri režiimis, kuvab ekraan teadet „Atomizer Low“
Aurusti puudumine või lühise tekkimine:
Kui aurusti on akuga lühises, kuvab ekraan kirja „Atomizer short“, kui aurusti puudub, kuvab ekraan „No Atomizer“
Madala pinge kaitse:
Kui akuelemendi pinge on alla 3.3V, kuvab ekraan kirja „Battery Low“ ning see järel „Lock“. Sellisel juhul tuleb akuelement täis laadida.
Temperatuuri kaitse:
Kui temperatuuri režiimis tõuseb küttekeha temperatuur teie valitud temperatuurini, tekib ekraanile kiri „Temp Protection“. Sellisel juhul tuleks tõsta temperatuuri.
Temperatuuri teade:
Kui seadme temperatuur ületab 70°C, lülitatakse väljundvõimsus automaatselt välja ning ekraanile tuleb kiri „Device Too Hot“. Seadet võib edasi kasutada siis, kui ta on maha jahtunud.

Ettevaatusabinõu
1.      Laske eLeaf iPowerit remontida ainult  tootjal või ametlikul edasimüüjal.
2.      Ärge jätke eLeaf iPowerit kõrge temperatuuriga keskkonda. Temperatuuri vahemik laadimiseks on 0°C kuni 45°C ning -10°C kuni 60°C kasutamiseks.
3.      Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Loe lisaks korduma kippuvad küsimusi-vastuseid e-sigarettide akude kohta > > >

* Kõikide liitium akude eluiga on 300 laadimiskorda. Et laadimiskorrad terviklikud oleksid, soovitame aku tühjaks tarbida ja alles seejärel laadima panna.Soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses.

×