0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Filtreeri postitusi

Iztvaicētāja ilga darba mūža noslēpumi

Lai e-cigaretes lietošana noritētu nevainojami, labi būtu zināt ierīces vienkāršākos darbības pamatprincipus. E-cigarete sastāv no iztvaicētāja jeb atomaizera un akumulatora. Akumulatora darba uzdevums ir vienkāršs – tajā pietiekamā daudzumā ir jābūt strāvai, kas iedarbina iztvaicētāja sildelementu. Iztvaicētājs ir e-cigaretes daļa, kura darbības rezultātā e-šķidrums sāk tvaikot, kas savukārt ļauj imitēt tradicionālo smēķēšanu.

Iztvaicētāja pirmreizēja uzpilde ar e-šķidrumu, jeb, kā uzsākt jauna iztvaicētāja lietošanu:

Uzpildot iztvaicētāju ar e-šķidrumu pirmo reizi, vispirms jāseko, lai šķidrums neiekļūst iztvaicētāja vidū esošajā gaisa kanālā (izskatās kā tieva caurule), pretējā gadījumā iztvaicētājs būs jātīra. E-šķidruma daudzums iztvaicētājā nedrīkstētu pārsniegt silikona apakšējo malu vairāk par 1 mm. Uzpildot pirmo reizi, jāpārliecinās, lai iztvaicētājā esošās auklas, kas pievada šķidrumu sildelementam, būtu pilnībā piesūkušās ar šķidrumu. E-cigaretes pagriešana stāvoklī ar apakšu uz augšu nodrošina šķidruma uzsūkšanos auklās. Gadījumā, ja auklas nav pilnībā uzsūkušas šķidrumu, lietojot e-cigareti var rasties piedeguma garša. Lai izvairītos no iepriekš minētās situācijas, pirms e-cigaretes pirmreizējas lietošanas, vajadzētu ļaut šķidrumam aptuveni minūti uzsūkties auklās.

Veipošana (tvaika ievilkšana):

Katru reizi pirms e-cigaretes tvaika ievilkšanas, e-cigarete būtu uz brīdi jāpagriež stāvoklī ar apakšu uz augšu, lai e-šķidrums nokļūtu līdz sildelementam, kas atrodas zem silikona (iztvaicētāja augšējā daļā).

Nākamās uzpildes:

Ja iztvaicētājā šķidrums ir izsūkts pilnībā, šķidruma krāsa iztvaicētājā kļūst tumšāka, un veipojot rodas piegarša. Iztvaicētājs ir jātīra brīdī, kad tajā ir atlicis vismaz 1/3 šķidruma (vai nedaudz mazāk par pusi).

Iztvaicētāja tīrīšana:

Gadījumā, ja ievelkot e-cigaretes tvaiku, rodas traucējumi (piemēram, tvaiks nāk ar lielāku piepūli nekā parasti), iztvaicētājs ir jāiztīra. Lai to izdarītu, uztvaicētājs ir jānoskrūvē no akumulatora, un spēcīgi jāiepūš iemutī. Iztvaicētāja apakšējā atverē jāievieto salvete, kura uzsūks gaisa kanālā iekļuvušo šķidrumu. Pēc tam ar salveti jānosusina arī akumulatora gals.

Iztvaicētāja darba mūžs:

Iztvaicētājs nolietojas. Lai veipojot iegūtu labāko pieredzi, iesakām vienu iztvaicētāju izmantot 30-50 ml šķidruma ievilkšanai. Pēc iepriekš minētā šķidruma daudzuma ievilkšanas e-šķidrums iztvaicētājā kļūst tumšs, un samazinās tā tīrā garša.

Lai e-cigaretes lietošana radītu baudāmu pieredzi, iesakām ievērot iepriekš minētos norādījumus. „Nicorex” komanda visiem novēl patīkamu veipošanu!

×