0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

E-cigarete

Vai Tu ticētu, ja kāds apgalvotu - Tu vari smēķēt:

nekaitējot savai un sev apkārt esošo cilvēku veselībai
mājās, kafejnīcā, bārā, klubā, jebkur!
nesmirdot pēc cigaretēm
neizmantojot sērkociņus un šķiltavas
nepērkot aizvien dārgākās cigarešu paciņas

Skan aizraujoši?
Mēs visi zinām, ka smēķēšana ir veselībai kaitīga. Taču daudzi cilvēki nespēj vai nevēlas atteikties no šī veselībai kaitīgā ieraduma. Problēma ir risināta gadu desmitiem, un beigās ir atrasts arī risinājums. Jau pirms 6 gadiem zinātnieki atklāja alternatīvu kaitīgajām parastajām cigaretēm - e-cigareti.
Zinātnieki izstrādāja šo unikālo ierīci, kuru šobrīd var izmantot vairākiem dažādiem mērķiem:

veselīgāka alternatīva parastajām cigaretēm - vari nomainīt parasto cigareti pret e-cigareti.
palīglīdzeklis smēķēšanas samazināšanai -
vari smēķēt abas cigaretes pamīšus
palīglīdzeklis smēķēšanas atmešanai - ar e-cigareti pāreja ir vieglāka
lētāka smēķēšana - e-smēķēšana ir ievērojami lētāka par parasto cigareti


Vai esi domājis, kāds ir iemesls, kādēļ Tu varētu būt e-cigaretes lietotājs? Vai tādēļ, ka Tev patīk smēķēt, taču tu uztraucies par savu veselību? Ar elektronisko cigareti varēsi turpināt smēķēšanu, darot to veselīgāk un stilīgāk. Vai arī vēlies pilnībā atmest smēķēšanu? Šādā gadījumā e-cigarete būs Tavs atbalsts pārejas starpposmā. Smēķētāji stāsta, ka atmešanas laikā visgrūtāk pārvaramais šķērslis ir tieši konkrētā darbība, kas saistās ar smēķēšanu, tādēļ arī līdzšinējie palīglīdzekļi, piemēram, košļājamās gumijas, plāksteri u.tml. bieži nesniedz rezultātu. Viena no e-cigaretes daudzajām priekšrocībām ir tieši tā, ka smēķētājs var turpināt smēķēšanu imitējošo darbību.
 

Praktiski padomi E-cigaretes lietotājam

Ja esi jau izlēmis taupīt savu veselību un naudu, Tev rodas rinda jautājumu, uz kuriem šeit atradīsi atbildes.

Vai e-cigarete ir kaitīga veselībai?
E-cigarete nebojā Tavus zobus, plaušas, ne arī kaitē Tev apkārt esošo cilvēku (bērni, dzīvesbiedrs, vecāki) veselībai. Parastajās tabakas cigaretēs ir vairāk nekā 4000 ķimikāliju, e-cigarete satur propilēnglikolu, glicerīnu un aromatizētājus. Nikotīnu ražo arī cilvēka organisms, nikotīns ir arī tomātos, ziedkāpostos, kartupeļos u.tml. Lai gan e-smēķēšana ir patīkama nodarbe, nav ieteicams to smēķēt vairāk kā parasto cigareti. Ir jāseko, lai e-cigarete tiktu lietota apmēram tikpat bieži kā parastā.

Vai e-cigaretei ir dūms?
Jā, elektroniskā cigaretei ir dūms. Dūmi rodas, iztvaikojot e-šķidrumam.

Kas man būtu jāievēro, izvēloties e-cigareti?
Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki viļas e-cigaretē, ir ierīces sliktā kvalitāte. Tāpat kā visās patēriņa preču grupās, arī e-cigaretes gadījumā ir ierīces ar mainīgu kvalitātes līmeni. Lai veselīgāka smēķēšana būtu baudāmāka, iesakām šajā nozarē izvēlēties par labu kvalitātei. E-cigaretes gadījumā par ierīces kvalitāti vari pārliecināties, vispirms jau pārbaudot šādas preces īpašības:
akumulatoram jākalpo pietiekoši ilgi - akumulatori tiek pārdoti ar dažādiem jaudas līmeņiem (100 ma/h - 1200 ma/h). Akumulators ar zemu jaudu Tev neļauj e-cigareti izmantot ilgstoši, drīzāk tā visu laiku būs ar vadu. Sliktākajā gadījumā Tava e-cigarete vienmēr būs atvilktnē, un Tu atkal būsi veco, neveselīgo paradumu gūstā. Ja parasti izsmēķē paciņu dienā, Tev vislabāk būs piemērots akumulators, sākot ar 500 ma/h jaudu. To varēs izmantot 1-2 dienas. NICOREX akumulatori ir 650 ma/h, kas arī izmēra ziņā ir parocīgi. Kā papildus aprīkojumu piedāvājam arī 900 ma/h akumulatorus. Jo jaudīgāks ir akumulators, jo lielāks tas ir.
uzpildei jābūt ātrai, vienkāršai, ērtai - TANK un patronas sistēmas ir novecojušas, jo tās saplīst, uzpilde ir smērējoša, lipīga un laikietilpīga. NICOREX ir izstrādājis visjaunāko risinājumu - atskrūvē atomaizeru, ielej šķidrumu, uzskrūvē iemuti atpakaļ, un e-cigarete ir gatava lietošanai.
• Šķidrums atomaizerā nedrīkstētu ātri izbeigties
- protams, tas ir atkarīgs no tā, cik daudz Tu smēķē, taču ir vēl daži apstākļi, kam sekot. Atomaizera ietilpībai vajadzētu būt pietiekoši lielai, lai Tev tas nebūtu visu laiku jāuzpilda. Jo blīvākas konsistences ir šķidrums, jo ilgāk tas kalpo. Viskvalitatīvākie pildīšanas šķidrumi ir uz propilēnglikola bāzes.

×