0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Aspire PockeX Pocket AIO 1500mAh e-sigaret

Olles kuigi palju lühem kui iPhone 5s, on Aspire PockeX  ülim kõik-ühes (all-in-one ehk AIO) e-sigaret. Varustatuna roostevaba terasest 0.6 Ω  uusima U-Tech tehnoloogia küttekehaga, võib PockeX-i pidada sub-ohm seadmeks, kuid seejuures on ta siiski ideaalne just traditsiooniliseks "suust-kopsu" tõmbamiseks. PockeX-l on laiem huulik ning suurem pealmine õhuvoolu ava, mistõttu on toodab see hulgim tossu. Oma diskreetse suuruse ja madala profiili sub-ohm tunnustega on PockeX e-sigaret seade, mis on vajalik ning sobilik kõigile nii siseruumides kui liikvel olevatele veipijatele.
NB! Uus küttekeha Aspire Pockex seadmele 1.2 ohmine - väikesem vedeliku kulu, tarvitab vähem ning kuumeneb vähem.
Saadaval tootelehel: "Osta lisaks juurde", samuti saadaval 4+2 e-vedeliku komplektis ja eraldi Aspire küttekehade alt.

Vali viimistlus
Osta lisaks juurde:
Hind 37.90
Üle 26 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

Märksõnad:
Pealt täitmine – lihtne
Pealmine õhuvool
Lihtne küttekeha vahetus
Lekkimiskindel disain
Vedeliku mahtuvus: 2ml
U-Tech küttekeha SS316L: 0.6 Ω 316L SS (18-23W)

Andmed:
Mõõdud:11.7cm*1.97cm
Vedeliku mahtuvus: 2mL
Aku mahtuvus: 1500mAh
Värvid: matt must, roosa kuld, valge, roostevaba

Kompaktsete mõõtudega (11.77cmx1.97cm) PockeX mahu pea igasse taskusse ning oma mõõtude poolest on ta üks kompaktsemaid turul saadavatest kõik-ühes disainiga e-sigarettidest. 


PockeXi puhastamine on lihtne ning kiire, samuti täitmine ja küttekeha vahetus.18-23 watti, PockeX kasutab 0.6 ohmist Nautilus X U-Tech tehnoloogial põhinevat küttekeha mis toodab meeldiva koguse tossu.


 

PockeX pealttäitmine on uudne ja innovatiivne. Keera pealmine osa maha, tilguta vedelikku sisse ja keera pealmine osa peale tagasi. Vedeliku mahtuvus on 2ml. Kindlasti jälgi maksimum piiri vedeliku täitmisel ning ära ületa seda.

NB! Esmasel täitmisel/kastusele võtmisel/uue küttekeha puhul, oota alati 2-3 minutit, vastavalt vedeliku paksusele, et küttekeha jõuaks vedelikku sisse imada. Sellega välistad võimaluse et lased küttekeha kohe alguses kärssama.


1*PockeX AIO (0.6Ω küttekeha eelnevalt paigaldatud), 1* Vahetatav küttekeha 1* Micro-USB kaabel, 1* Kasutusjuhend, 1* Garantii kaart

Garantii:
Tootel kehtib 90 päevane garantii AINULT koos karbi ja sellel oleva seerianumbri ja garantiikaardi esitamise korral.

Loe lisaks korduma kippuvad küsimusi-vastuseid e-sigarettide kohta > > >

* Kõikide liitium akude eluiga on 300 laadimiskorda. Et laadimiskorrad terviklikud oleksid, soovitame aku tühjaks tarbida ja alles seejärel laadima panna.Soovitame alati kasutada kahte akut, et kasutusmugavus täielik oleks: kui üks laeb, siis teine aku on kasutuses.

* 1500mAh AIO laadimisaeg on ca 3 tundi!

×