0 Klienditeenindus
Klienditeenindus ×

Live Chat E–R 09:00–17:00, ülejäänud aegadel vastatakse tagantjärgi e-mailile!


Palun sisesta andmed, et saaksime vajadusel vestluse ajaloo Sulle saata

Aspire küttekehad

Aspire U-Tech tehnoloogial põhinevad küttekehad on samm edasi e-sigareti maailmas. Aspire on tihti olnud just küttekehade innovaatoriks ning U-Tech lahendus on järgmine näide. U-Tech tehnoloogial põhinevad küttekehad sisaldav endas piltlikult öeldes kahte omavahel ühendatud BVC küttekeha. Tänu sellele praksub ja pritsib antud küttekeha vähem ning lekkimine on pea olematu.

Soovid seda küttekeha tasuta?
Osta 4 vedelikku korraga ja me anname sulle 2 küttekeha tasuta kaasa, komplekt-toode asub siin:  4+2 komplekt

 

Vali küttekeha
Kliendihind 4.90 €
Üle 16 000 kliendi on meid usaldanud Tarneaeg Eestisse 1-3 tööpäeva Tasuta transport al. 40 eurost 14 päevane tagastusõigus Turvaline ostukoht

U-Tech küttekehad taluvad ka paksemaid vedelikke, kuni 80% VG-ga.

0,4 oomi (40-50w) - Aspire Atlantis EVO (otse kopsu)
0,5 oomi
(35-40w) - Aspire Atlantis EVO (otse kopsu)
0,5 oomi
(20-30w) - Aspire Atlantis/ Eleaf Melo (otse kopsu)
0,6 oomi (18-23w) - PockeX  (otse kopsu või suust kopsu)
0.7 oomi (18-23w) - Nautilus 2 (otse kopsu või suust kopsu)
1.6 oomi (7-13w ) - Aspire/ Nicorex BVC K1 (suust kopsu)
1.6 oomi (10-14w) - Aspire vana Nautilus (suust kopsu)
1,8 oomi (10-14w) - Nautilus 2 (suust kopsu)
1,8 oomi (12-16w) - Nautilus X (suust kopsu) parima maitsega (for “flavor chasers”) . Mõeldud just neile kes tahavd parimat maitset ja suur aurukogus pole esmatähtis. Antud küttekeha kulutab ka veidi vähem vedelikku kui 1,5 oomine küttekeha või 0,6 oomine PockeX küttekeha.
1.8 ohm (4.2-5.0V) - ET-S, Nova, CE5, K1 (BVC küttekeha) (suust kopsu)

0.2 ohm Aspire Cleito küttekeha

Aspire Cleito Coil on revolutsiooniline klapton stiili küttekeha. Uus disain asendab ‘’static chimney’’, mis omakorda suurendab effektiivset ristlõikega õhuvoolu, tänu sellele paraneb tunduvalt ka maitse. Need asendus küttekehad Cleito sub ohm aurustajale on kvaliteetse tahi, orgaanilise puuvilla ning suurte e-vedeliku kanalitega. Samuti on sellel küttekehal laiendatud klaptoniseeritud kantal tuum mis ühendub otse tangi ülemise otsaga. Vattide vahemikuks on antud küttekehal 55-75W.

0.16 ohm Aspire Cleito 120 küttekeha

See sub ohm küttekeha cleito 120 aurustajale garanteerib sulle jõulise ning intensiivse auru. Cleito küttekehad on ehitatud topelt paralleelsetest kantal traatidest. Samuti on need küttekehad varustatud uue ‘’maxi-watt’’ arhitektuuriga ning vattide vahemikuks on antud coilil 100-120W, mis teeb selle ideaalseks küttekehaks kahe või isegi kolme akuga varustatud modidele. Need 0.16 ohmised küttekehad on mõeldud eeskätt kogenenumatele veiperitele, kes soovivad oma veipimiselamust järgmisele tasandile viia. Eelmisest versioonist erineb see cleito küttekeha lekkimiskindla kuju, parema tahi, sujuvama õhuvoolu ning ‘’anti spitback fins’’ lisandumise poolest

Pakendis: 1 tk

Loe lisaks korduma kippuvad küsimusi-vastuseid e-sigarettide aurustite kohta > > >

×