0
Klienditeenindus ×

E-vedelike, SNUS-i, e-sigarettide ja nende tarvikute müük e-poes Tubakaseaduse kohaselt keelatud.
×

SNUS Nikotiinipadjad
ACE
Extreme Cool

Kliendihind 5.10

Sujuv nikotiinilöök kohtub suurepärase maitsega

Ace’i tuntud kauakestev ja magus kogemus pakub nüüd veelgi sujuvamat nikotiinilööki ilma maitsekompromissideta. Sobib nii uuele kasutajale kui ka neile, kes eelistavad mahedamat nikotiinisisaldust.

Intensiivne ja jahutav mentoolimaitse

Valitud müntide segu, mille intensiivseimad omadused on esile tõstetud ja magusus tasakaalustatud, tulemuseks erksalt ja intensiivselt jahutav tunne. Padjad on valged, mistõttu need ei määri hambaid, lastes samal ajal nautida pikka piparmündist kogemust.

Elegantne disain, meeldiv tunnetus

Oma viimistletud ja diskreetse SLIM formaadiga sisaldab iga ACE Extreme Cool karbike 20 nikotiinipatja, mille suurus võimaldab tarbida nikotiini diskreetselt, olenemata sinu asukohast. Siidine, õhuke padi ja hästi tasakaalustatud niiskus tagavad mugava tunde, olles õrn sinu igemetega.

Tasakaalustatud kangus tavakasutajale

ACE Extreme Cool on keskmise tugevusega ja sobib ideaalselt nii uuele kui ka kogenud kasutajale, pakkudes järk-järgulist ja stabiilset nikotiini vabanemist. Kogu nikotiinisisaldus 16 mg/g.

Kuidas kasutada ACE nikotiinipatju

ACE nikotiinipatjad on inspireeritud pikast Põhjamaade traditsioonist, mida tuntakse nime all snus, eelisega, et need ei põhjusta tubakaga seotud kahjustusi nagu plekid ja ebameeldivad värvimuutused hammastel. Aseta padi mugavalt ülahuule alla ja naudi järjepidevat nikotiini vabanemist kuni tunni aja jooksul.

Koge ACE sensatsiooni

Kas soovid loobuda traditsioonilistest tubakatoodetest või otsid lihtsalt uut viisi nikotiini tarbimiseks, siis ACE nikotiinipadjad on hea valik sujuva ja maitsva kogemuse jaoks. Proovi juba täna ja tunne vahet. Saadaval Veipland kauplustes.

Sobib komplekti

×
×