0 Klientu atbalsts
Klientu atbalsts ×

Live Chat P–Piekt. 09:00–17:00, pārējos laikos uz iesniegtajiem jautājumiem tiek atbildēts uz e-pastu!


Lūdzu, ievadiet datus. Ja nepieciešams, nosūtīsim Jums sarunas vēsturi

Filtreeri postitusi

49 cilvēki dienā ar e-cigaretes palīdzību atteicās no tradicionālajām cigaretēm

2015. gadā UCL (University College of London) publicēja pētījuma rezultātus, kur 9 gadu laikā tika novērota 43 000 smēķētāju uzvedība un tika secināts, ka, jo vairāk cilvēki bija gatavi izmēģināt e-cigareti aizstājējproduktu tabakai, jo veiksmīgāk šie cilvēki atmeta smēķēšanu.

“Briti savā attieksmē pret e-cigaretēm ir pārāk pozitīvi”

Piemēram, 40 gadus vecs smēķētājs, kas spēj no tā atteikties, vidēji iegūst 9 papildus dzīves gadus savai jau tā ne īpaši garajai dzīvei, salīdzinot ar tiem, kas turpina smēķēt. Profesors Roberts Vests (Robert West):

„Anglija tiek uzsvērta ar savu maigo attieksmi pret e-cigaretēm. Pārāk maigo. Tomēr daži dati un statistika ir ļoti pamatojuši mūsu liberālo e-politiku“.

Tajā pašā laikā arī vairākas citas Eiropas valstis padara stingrāku e-cigarešu politiku, bet daļa aizliedz pilnībā, bet šī uzvedība daudziem drīzāk liek satraukties. Prātam nav saprotams, kāpēc cilvēkiem tiek liegta iespēja pašiem sev palīdzēt un vieglāk atteikties no sliktajiem ieradumiem.

“E-cigaretēm ir ļoti liela loma, lai atteiktos no nikotīna“

Alisona Koksa (Alison Cox), UK Vēža profilakses centra direktore:

“Dažiem no mums atteikšanās no smēķēšanas var būt ļoti grūta, gandrīz neiespējama. Tādēļ ir svarīgi atcerēties, ka visefektīvāko palīdzību un padomu var saņemt no konkrētām iestādēm (Stop Smoking Services). Arī e-cigaretes soli pa solim cilvēkiem palīdz atteikties no smēķēšanas. Nesenie pētījumi ir pierādījuši faktu, ka e-cigarete tomēr ir daudz mazāk kaitīga nekā tradicionālā tabaka. Dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka e-cigaretēm saistībā ar šiem faktoriem ir arī pozitīva ietekme cīņā ar nāvējošo atkarību.“

Anglijā ir aptuveni 2,8 miljoni veipotāju, kas lielākoties ir atteikušies no tabakas, pateicoties e-cigaretēm.

×